Jump to content

Iron Pumpkin(s)


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

1 hour ago, ninja said:

Sta mislis kako bi sviralo da još imaš nekog lenkonju :beach:

Zavisi od snimka. Ali sve svira na isti način kad prođe (transformiše se signal asimetrično-simetrično. ) kroz kornjaču.

Kornjača oduzima sve digitalne artefakte - SACD/CD - a dodaje rezoluciju - dinamiku - posebno oni dobro snimljeni - zvuče jednostavno prirodnije bez ikakve digitalne „oštrine“  - nervoze u signalu.

Pa onda SVE TO prolazi kroz Cinemag - simetrično -  koji još oduzima  digitalne artefakte. I još dodaje rezolucije.

Pa na kraju Tannoy dodaje svoj 3D efekt i rezoluciju (radijalno je simetričan) .

Za nekoga ovo može da bude i previše prirodno (rezolutno) . :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Woland said:

hint: probaj da smanjiš gain, da bi više "iskoristio" položaje preklopnika.. mojne odmah da izvlačiš zaključke, pusti da svira par dana, na 2 dB npr..

Brate na 2db sam do daske slušao.

Na 8db idem više od pola - na 15 i 16 sati :smesna:

Mislim da  je 10db taman kod mene. :eek:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad uviđaš koliko smo bili uviđavni i mekog srca da ti ne saspemo istinu u lice i ne ubijemo duh i ushićenje "novim zvukom".  Uvedi lepo listu podešavanja izvor-dac-pre-power pa u buduće štikliraj proverene stavke, kao aviomehaničari na generalkama aviona i motora, da bi bili sigurni u očekivani rezultat. Ovako smo svi žrtve samoobmane i obmane :unsure::msn-rofl:     

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...