Jump to content

Iron Pumpkin(s)


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

nema više tog sa starim pločicama, bacio ih je psima i turio ove nove, plave :) krucijalna razlika je u baferu - ovo je poslednja verzija sa SMD Jfetovima.. a i razmeštaj pločica i elemenata je drugačiji, siguran sam da će i zvuk biti bolji, barem zbog bafera.. Iron je, usudio bih se da kažem, potpuno neutralan, kompromisi koji su pravljeni, a bez njih se teško može ako u jednoj kutiji hoćeš da imaš: Bal, SE, 5 ulaza, 2 izlaza, podešavanje gaina, su inteligentno odabrani, da bi obezbedili najmanji moguć uticaj na zvuk

gore su dokumentovane 3 verzije, koje su nastajale tokom razvoja.. bilo je i nekih međuintervencija, tako da je kutija bila svojevrstan T Bed za Iron.. dovršismo na kraju - moj deo je bio mnogo lakši, ja sam samo slušao i zanovetao :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, Woland said:

nema više tog sa starim pločicama, bacio ih je psima i turio ove nove, plave :) . . . 

 

Jel' su to oni psi što reže iz šupe, pa ne može na miru da pokupi onu ivericu sa belom glazurom što koristi za skretnice ? :roll1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stigao Iron, final version..@ninja je, a da to ni ne zna, ipak bio pola godine u prednosti.. više nije [emoji3]

dal zbog bafera ili zbog žaketa, Iron svira bolje nego ranije.. nema bruma, nema šuma, gotovo i njega da nema [emoji3] msm ima ga ali se ne primećuje - ako je ploča preproducirana, čuje se.. ako je digitalija tanka, i to se čuje.. one prve testove sam obavio, ne bih se zakleo, ali mi se čini i da je nešto rezolutniji.. ili mi je Stove ostao u ušima..

e87625668804f14ffaca7401aa8b98b9.jpg

grupisano kako treba.. msm jbt ono [emoji3]

i žička zbogradiuroka je tu

404bd2057b9d6ecca55193160c94bf0f.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ ovaj je uvek bio najbolji - referentan bato, svi ostali su iz njega izvedeni [emoji123][emoji3]

usput sam mu ostavio Nagru PLL da je babelfišuje.. svašta nešto se tu ispodešavalo, ali smo se zavetovali na ćutanje [emoji55] probo ja i da se džoramo, za one krunjače, samo je prosiktao nešto (razabro sam precious, menščini) kroz zube i pokazao na DefiSIT.. kaže, može da ga napravi kad oće.. ali neće [emoji3]

the rest is history

b7c14dcb0473aed4e9c231f04bc5a151.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Woland said:

^ ovaj je uvek bio najbolji - referentan bato, svi ostali su iz njega izvedeni emoji123.pngemoji3.png

Plus se SE and Bal razlikuju. Taj ima više delova.  I bolje svira od SE ako imaš našta da ga zakačiš kao Bal.

Zen kaže da WCF pije vode samo kod SE. Ne kapiram što ali verujem. Meni ionako ne treba Bal....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...