Jump to content

RCA LC1 kabineti


ZZZ

Preporučeni Komentari

13 hours ago, ivan_ said:

Ja sam pratio temu, mnogo lepo uradjeno! Imam jedno glupo pitanje<_<, zasto ima 4 kabineta?

 

pa zato što mu se može, ima četri komata najpoželjnijih i veoma retkih drivera (i ckupi mmcu im, po poslednjim cenama sa jebaja cca 10K), i ja bih isto tako da mogu :D Zen bi ih verovatno turio u OB uz Tannoy helpere :) mnogo me nerviraju, ti LC1 imaoci :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Woland said:

pa zato što mu se može, ima četri komata najpoželjnijih i veoma retkih drivera (i ckupi mmcu im, po poslednjim cenama sa jebaja cca 10K), i ja bih isto tako da mogu :D Zen bi ih verovatno turio u OB uz Tannoy helpere :) mnogo me nerviraju, ti LC1 imaoci :D

 

Ma lako je vama kaste pripremljeni:D, i odma predjoste na neke da prostis sise...ne znam ti ja sta...nista nisam ukacio:dubbio:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 hours ago, Pchelac said:

Na fak...?:)

no way... ne mogu ja vise da teglim. Jednostavno nemam energije i uzasno me steze isijas. I za ovo sam bio na granici da se pokajem samo zbog toga. ipak topov sper mi je znatno pomogao, sa drugim materijalom ne bi bio u stanju da bez znacajnijeg napora manipulisem kutijama samostalno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad mi je jasno: Uslov za dozvolu pravljenja onolikih kutija je bio godisnji odmor, na moru :). Ili, zena i dete otisli na more, a on moze da se prikljuci cim zavrsi zvucnike. Bitno je da su svi na kraju srecni :D

Sreca pa je imao same zvucnike, da je morao da ih kupuje, ne bi ostalo para za more .

P.s. Mala sala, ali u mom slucaju bi to bio najverovatniji scenario ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa tu smo na nekom edukativnom programui i radionicama u okviru programa EU za visokoskolske ustanove. I ovi mljadji padaju sa nogu i iscrpljeni su... Vodaju nas kao da imamo 16 godina i da smo na ekskurziji. A ja jos imam jake bolove u nozi zbog isijasa ili vec cega god. Evo bukvalno sad sam nekako stigao, nemam pojama ni sam kako do smestaja i otvorio jednu slobodno-zidarsku flasu piva od 0.66L bira Moretti (neki klinac u samisci rece da je to kao bolje od ostalih - probao, i u pravu je...)

Naravno nismosmešteni u onom ambijentu sa bazenom, to je jedan super kafić blizu pompeje. Kao neki park i botanicka bašta. Neverovatno okruzenje a piće je jeftinije nego kod nas u gradu BG... Ja ubrao sa drveta jednu limetu... :icon_mrgreen: Smesteni smo u nekom institutu i na ovoj drugoj fotografiji je pogled na vezuv sa terase. Ovde je sve okrenuto ka vulkanu koji je ogroman. Jednostavno nesto te ra da sedis i gledas u njega. Primetio sam i da su stare rimske vile oko pompeje bile isto tako postavljene...

Grad je fantastican, ljudi, gradjevine, hrana, sve... Jedino sto je jako uništeno i siromašno. Danass na putu od grada do prigradskog naselja Castelmare di Stabia, nesto malo iza Pompeje a skoro sat vremena vozom ili sinobusom od centra, gledam sve fabrike, postrojenja, proizvodni pogoni, magacini, ma sve bukvalno je polusruseno, zatvoreno, ruinirano, bez tragova ljudi... Kao i kod nas... Veoma tuzno i obeshrabrujuce.

Sa tim sto ovde ljudi sade bukvalno svuda gde stignu, neke velike leje i plastenike, povrca, cveca ili vec necega drugog... Ispod petlji, pored puteva... E to, daje nadu :)

I sve je jeftinije nego kod nas. (mislim ima i skupih prodavnica) ali one stvari sto se kod nas prodaju po trznim centrima i buticima su jeftinije... Sve sem famoznih patika. Patike su iste cene ili skuplje.

.

(Prekjuce poginulo dete, otac i majka... Jezivo. Dete skolskog uzrasta otislo malo iza ograde na vulkanu Vezuv. Propalo kroz zemlju u lavu i dim, otac skocio da spasi dete, proguta i njega, majka na kraju skocila u pomoc i nju. Ostalo samo dvogodisnje dete... Spasioci su stigli ali nisu mogli nista da urade. Zemljiste se natopilo vodom od kise prethodnih dana i urusava se u vulkan.

U picku materinu.)

 

 

Photo on 9-14-17 at 5.09 PM.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...