Jump to content

Potrebni kondovi


Stradi

Preporučeni Komentari

Kupio bih dva kvalitetna  elektrolia od 330uf 400 ili 450v snap sistem kacenja i da je velika konzerva serina 35mm x visina 50mm. 

Ako neko ima Philips 330uf 385v onda moze i jedan.

Kontakt ovde na PP

Hvala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2017-7-3 at 1:18 PM, ab-Co-axial said:

http://www.kupujemprodajem.com/330uF-400V-Philips-47346856-oglas.htm?filter_id=52188535

Rade iz Zajecara mi je proveren prodavac i sada vec covek od poverenja i za pouzdanu diskusiju.

P.S. malkice fali do trazenih dimenzija.

Evo ovde se vidi koliko je proveren.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 hours ago, Beli_Ninja said:

Evo ovde se vidi koliko je proveren.

 

Ha, haha... kada sam postovo to rece mi upravo on da ste ga nacrneli ovde, nisam ispratio pricu ali sam prilicno siguran sada da ni kolega Parabolis nije bio bas iskren ovde i da nema dobar deo zasluge za takav ishod.

Onako prikazano, istina - horor.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ab-Co-axial said:

Ha, haha... kada sam postovo to rece mi upravo on da ste ga nacrneli ovde, nisam ispratio pricu ali sam prilicno siguran sada da ni kolega Parabolis nije bio bas iskren ovde i da nema dobar deo zasluge za takav ishod.

Onako prikazano, istina - horor.

Ako je bar nešto od uslikanog njegova zasluga, nije mu bila potrebna ničija pomoć da nabaci crnilo na svoj obraz, ocrnio se on i sam sasvim dovoljno.

Uzgred, ako je ono prikazano na slikama njegovih ruku delo, trebalo bi ga i krivično goniti zbog izazivanje opšte opasnosti sa najtežim mogućim posledicama. Sumnjam da bi ti bilo isto tako smešno da je neko tvoj  došao u dodir sa tim uređajem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako je forum idealno mesto za nerazumevanje, razgovorom bi se prenela zeljena informacija mnogo jasnije... nisam se nasmejao uredjaju nego napisao da je horor, a nasmejao sam se svom postupku da ovde preporucim prodavca (u mom slucaju ne servisera) koga ste vec anatemisali.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nabavio sam kondove ali nema veze mozda se pojave neki bolji zato ne zakljucavam temu . Majstor mi ne treba, sam svoj majstor sam ovoga puta. 

Meni je to trebalo da nesto probam , imam Philips 330uf 385v made in USA ali sam hteo da probam a i da vidim da li me jedan zeza na jednom mono bloku mada su Philipsi  novi nabavljeni.

Hvala i na drugarskim upozorenjima znaci ce svima. :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 8.7.2017. at 6:59 PM, ab-Co-axial said:

Ha, haha... kada sam postovo to rece mi upravo on da ste ga nacrneli ovde, nisam ispratio pricu ali sam prilicno siguran sada da ni kolega Parabolis nije bio bas iskren ovde i da nema dobar deo zasluge za takav ishod.

Onako prikazano, istina - horor.

 

Bez potrebe se pominje moje ime i neiskrenost...ako kolega dragi moj mislis da sam bio neiskren,izvoli dokazi,u suprotnom ocekujem javno izvinjenje.

Ovde u ovoj prici u vezi kvoda 405/2 je sve jasno kao dan.

Neka se i gosn Rade prikljuci svojim komentarom,ali kako on rece dok smo jos saradjivali, on je odavno napustio forume sa ovih podrucja,pitanje je ZASTO?

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema potrebe da se izvinjavam, ko je sekao taj 405? Svako po malo?

Zenmod je uradio rekonstrukciju tog pojacala i tu treba napraviti razliku od vise prethodnih majstora koji su ga "samo nadogradjivali".

I kod prvog majstora pre Radeta si mogao naruciti opstu rekonstrukciju, pretpostavljam da bi drugacije izgledao samo da si resio da tako bude i naravno platio za tu uslugu.

A, horor ostaje horor koji se bas tako zove, pre ove poslednje opste rekonstrukcije. Ne branim ni tebe ni njega jer nemam nikakav interes.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, ab-Co-axial said:

Nema potrebe da se izvinjavam, ko je sekao taj 405? Svako po malo?

Zenmod je uradio rekonstrukciju tog pojacala i tu treba napraviti razliku od vise prethodnih majstora koji su ga "samo nadogradjivali".

I kod prvog majstora pre Radeta si mogao naruciti opstu rekonstrukciju, pretpostavljam da bi drugacije izgledao samo da si resio da tako bude i naravno platio za tu uslugu.

A, horor ostaje horor koji se bas tako zove, pre ove poslednje opste rekonstrukcije. Ne branim ni tebe ni njega jer nemam nikakav interes.

 

Pa, s obzirom da ne znas kako se prica razvijala, veoma je nekulturno da izvodis bilo kakav zakljucak.

Rade se sam ponudio da uradi rwfresh i upgrade, kada je zavrsio posao,kvod je kod mene radio vrlo malo,par nedelja, poslao sam mu na popravak, posle tei i po meseca ga nije popravio, nisam ga puno cimao, dva tri puta je upitan kada ce biti gotov,zadnji odgovor je bio da mi ga je poslao nazad ne popravljenog....

Zakljucak izvedi sam ....mislim da je jasna namera.

 

Rade deluje kulturno,ali kada treba pocistiti svoj nered onda okrene ledja.

Toliko....ende!!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U pravu si, na znam kako se prica razvijala i ne interesuje me, a ne opravdavam Vas nijednog - jer tamo gde nema svih cinjenica i nije nam onemoguceno da drugu stranu saslusamo, takvu pricu uvek primam sa rezervom i sklon sam da ne prihvatam sve servirano.

I pored mojeg pitanja - ko je sekao taj 405? Svako po malo? Da li si mozda kod prvog majstora u nizu pre Radeta narucio da se uradi rekonstrukcija pojacala cemu je posle svih koji su petljali na njemu (i sta su petljali), Zenmod morao da pristupi i obavi? Nisam dobio odgovor tj. nisi odgovorio.

Meni tvoje precutkivanje posle ovih pitanja ostavlja mnogo otvorenih dilema, pa nisam spreman da se javno izvinjavam ako sumnjam da je ostalo nesto da se kaze.

Na kraju, da li je Rade naplatio svoj rad i delove ako je vec vratio amp neispravan? Garantujem da ne znam odgovor na ova pitanja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, ab-Co-axial said:

U pravu si, na znam kako se prica razvijala i ne interesuje me, a ne opravdavam Vas nijednog - jer tamo gde nema svih cinjenica i nije nam onemoguceno da drugu stranu saslusamo, takvu pricu uvek primam sa rezervom i sklon sam da ne prihvatam sve servirano.

I pored mojeg pitanja - ko je sekao taj 405? Svako po malo? Da li si mozda kod prvog majstora u nizu pre Radeta narucio da se uradi rekonstrukcija pojacala cemu je posle svih koji su petljali na njemu (i sta su petljali), Zenmod morao da pristupi i obavi? Nisam dobio odgovor tj. nisi odgovorio.

Meni tvoje precutkivanje posle ovih pitanja ostavlja mnogo otvorenih dilema, pa nisam spreman da se javno izvinjavam ako sumnjam da je ostalo nesto da se kaze.

Na kraju, da li je Rade naplatio svoj rad i delove ako je vec vratio amp neispravan? Garantujem da ne znam odgovor na ova pitanja.

Pa evo ovako, amp sam kupio, u medjuvremenu sam sa radetom ostvsrio okej konverzaciju, amp nije radio kko treba,blaga sistorzija na levom kanalu, u prici o popravci ampa on sw ponudio da uradi refresh i upgrade i ja sam pristao. Nije mi cilj da se po forumima razvlaci ova prica, al posto insistiras onda neka bude.

Rade je naplatio i ruke i delove, placeno u dve rate, u razmaku od deset dana. I cd plejer mi je upgredovao i refreshovao, on radi za sada. Ostavio sam mu oko 200eura, rad plus ruke.

Nadam se.da je ostatak price jasan...

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...