Jump to content

From Serbia with Love


ManicP

Preporučeni Komentari

Peđa, šteta što si požorio sa ovom vešću. Imao sam nameru da sačekam objavljivanje na izvornom sajtu, iz pristojnosti prema gospodinu Artu. Igoru je poslat "predprint" kompletnog članka u .pdf formi. Pročitao sam ga i veoma me raduje činjenica da je gospodin Art dao pozitivnu ocenu i čak preporuku za Kubrick gramofon, kojeg je tražio i dobio na test. Svaka kritika ili pohvala od eksperta ovolikog iskustva veoma znači, jer je objektivna i neopterećena materijalnim obavezama. kompletan članak će uskoro biti u celosti objavljen, pa će imati šta da se pročita. Istina je da učestvujem u izradi jednog broja delova koliko dopuštaju moje tehničke mogućnosti, tačnije noge, ležaj tanjira, tanjir, komandna ploča i poklopac elektronske regulacije motora, i graviranje oznaka. Po nekad uradim i custom armboard ako nekom naručiocu odgovara za neku njegovu ručku. Velike komade šasije radi velika mašina. Igoru ide sva slava za dizajn, asemblažu, podešavanje i viziju  šta je želeo postići. Snovi se ostvaruju. :)

  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...