Jump to content
Sign in to follow this  
Beli

Rasprodaja viška delova

Recommended Posts

Ne znam, prodavana su ovde na forumu(više komada) kao što sam i napisao(Siemens dupla C-jezgra, 16.6 kvadrata, debljina limova 0.3mmm).

Debljina paketa je 16mm(mereno bez šublera), tako da je presek centralnog stube 32 x 52.

Možda tvoji poznanici sa mora nešto više znaju o njima, jer su neka od njih završila kod sstrsat-a i nekog iz Zadra(ako se ne varam - išlo je preko sstrsata, pa nisam siguran).

Evo slika sa metrom, pa možeš videti dimenzije:

IMG_0030.JPG

IMG_0032.JPG

6 minutes ago, Alex said:

Rezervišem F5 pcbs sa jfets ako niko nije uzeo već...

Nije. OK, dakle dve pločice za F5 sa dva uparena para 2SJ74/2SK170, rezervisane za Alex-a.

ECC88 i 6H3П-ДР otišle, pločice za F5 + JFET-ovi jedan par rezervisan,  ostalo je još aktuelno. 

Cene nisu fiksne, moguća je i trampa.

Komplet sledećih cevi za 100 evrića

6C33C-B sa podnožjima x 2
5Ц3С x 1
6H6П  x 4  
6H1П-ЕВ x 8     
6П1П-ЕВ  x 4  
6П6C x 2     
6С19П x 4(+ 4 korišćene) 

A može i komplet gvožđad(dupla C jzgra + 2 trafoa od 400W) za stotku, ako je neko zainteresovan za kupovinu đuture.

Uz bilo koju od gore navedenih kupovina dajem i onu šasiju Iskrinog lampaškog pojačala.

Može i zamena za neki jeftiniji android telefon ili tablet.

A ako neko ima viška kakav ''jeftilenski made in PRC'' USB to S/PDIF adapter(ne Teralink ili sl) i nađe nešto interesantno od ponuđenog, takođe može slobodno da mi se javi.:)

E  da,  6П6C su otišle.

C-jezgra otišla, trafoi ostali. Evo još podataka o Iskrinom:

59356c880fb45_Iskratrafosl.2.thumb.jpg.582790824b59ca6d2ffa93a3030118e1.jpg

A od lampi su mi još ostale za prodaju/trampu  :

6C33C-B sa podnožjima
6H6П  
6H1П-ЕВ
6П1П-ЕВ  
6С19П 

Ako nekog zanima kompletan kit od prvobitne Lampucere sa CS4397/CS8416, imam i toga. Odustajem od nje jer imam TDA1541 za :hammer:, a trenutno mi je potrebniji USB na SPDIF/I2S, konverter ... onaj sa PCM2704 ili još bolje onaj sa PCM2706. A može i neki jeftilenski android telefon ili tablet u zamenu, koji bi služio kao daljinski za ''Daphile PC''.

Up!

Ako neko ima CM6631A 24bit/192khz USB to SPDIF/I2S Converter(a da ne zna šta bi sa njim:character13:) zainteresovan sam za razmenu/kupovinu ... ako se niko ne javi, od nedelje ću da ga poručujem sa ebuy-a ... i čekam ... čeekam ... čeeaaaaa ...:viannen_82:

A može i neki jeftilenski tablet ili telefon u zameni.

Ako nekoga zanima, prodajem  preostalih 6kom. Panasonic elektrolita od 33000μF/25V,  iz prve ture GB na forumu:

https://www.kupujemprodajem.com/Panasonic-33000uF-25V-52571144-oglas.htm?filter_id=

Cena za forumaše je 500din za komad.

A od ranije je stao još i Iskrin trafo iz lampaškog pojačala sa 6xEL34 lampi - cena 3000 dinara :

IMG_0023m.jpg.dce182b425b969817ba23d305caf7099.jpgIMG_0024m.jpg.4664705e1a57d993bd0bdc64a1eaf36e.jpg5a156566e1952_Iskratrafosl.2.thumb.jpg.7b8cf73e0e38c993894ced7e8d521a95.jpg

Kad već u jednoj drugoj temi pomenuh Tung-Sol lampe, setih se da imam jedan par viška 6v6 lampi  kupljenih u Banzai Music  kao uparene. Pošto sam definitivno odustao od pretpojačala sa njima (nahrčko sam 4П1Л za te svrhe) oni su mi postale višak, a nekom će možda dobro doći. Inače, ove lampe spadaju međe ponajbolje lampe iz tekuće produkcije, a evo kako ih je npr. Salas video https://www.diyaudio.com/forums/tubes-valves/102352-6v6-line-preamp-8.html#post1514563.

Takođe, odlučio sam da ponudim i jedan kvartet JFET-ova, tj 2 para 2SJ74BL/2SK170BL, na prodaju. Kupljeni su u jednom GB, a uparivao ih je kolega Impuls. Pošto je ovo raritetna roba, ponuda će ipak biti vremenski ograničena ... bar dok me drži ovo praznično raspoloženje.

Detalji na PP, reći ću samo da će biti nešto povoljnije nego da lampe  kupujete u BanzaiMusic-u, a JFET-ove u The diyAudio Store (ne računajući transportne i ostale troškove).

Lampe otišle, ostali su još samo JFET-ovi.

Da ponovim još jednom, ponuda za  kvartet  JFET-va je VREMENSKI OGRANIČENA i traje DO KRAJA GODINE. Posle toga oni više neće biti na prodaju BEZ OBZIRA NA CENU.

1 hour ago, guja011 said:

jel ovaj trafo završio kod mene ili je blizanac ovom što imam?

Ako misliš na ovaj Iskrin, njega sam prodao jednom drugom kolegi sa foruma. E sad, dal' je on to dalje prosledio, pa je trafo na kraju završio kod tebe, ne bih znao.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.