Jump to content

Rasprodaja viška delova


Beli

Preporučeni Komentari

Posle malog proletnjeg spremanja, reših da se oslobodim viška jednog dela stvari koje sam nahrčkao. Meni  samo skupljaju prašinu na policama, a nekom će možda dobro doći.

6C33C-B + socket x 2
5Ц3С x 2
6H3П-ДР  x 2  
6H1П-ЕВ x 8     
6П1П-ЕВ  x 4  
6П6C x 4     
6С19П x 4(8) 
ECC88 Ei x 2

Monacor SP-80X , par(8", full range)


mrežni trafo 400W  sa slike     
mrežni trafo 400W iz Iskra push-pull EL34 pojačala
Siemens duplo C jezgro 16.6cm. kvadratnih,debljina limova 0.3mm x 2  

Ima tu još nekih sitnica(npr, pločice za F5 sa JFET-ovima, šasija lmpaškog pojačala sa trafoima, neki sitni delovi, ...)

Za detalje i cene kontaktirajte me putem poruka na forumu.

 

Mrezni trafo za lampe.jpg

trafo.jpg

Slika07.jpg

monacorSP80X.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

6C33C-B + socket x 2 ............................ 40E
5Ц3С x 2    .......................................... 10E
6H3П-ДР  x 2 ....................................... 7E
6H1П-ЕВ x 8 ........................................ 16E    
6П1П-ЕВ  x 4 ....................................... 12E
6П6C x 4 ............................................ 16E    
6С19П x 4(8) ...................................... 12E, 4kom. su gratis pošto su bile u upotrebi 
ECC88 Ei x 2 ........................................ 8E

Monacor SP-80X , par(8", full range) ............... 25E(gotovo da nisu ni bili u upotrebi) 


mrežni trafo 400W  sa slike ....................................................................... 30E    
mrežni trafo 400W iz Iskra push-pull EL34 pojačala ......................................... 30E
Siemens duplo C jezgro 16.6cm. kvadratnih,debljina limova 0.3mm x 2 ............. 60E(30E komad) 

Cene su okvirne i moguć je dogovor. Za lampe su date cene za navedene količine, a ne za komad.

Slikanje ''ostatka'' ću da obavim kad budem doveo u funkciju ''aparuturu''  koju imam za to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo, uslikah i onu Iskrinu šasiju lampaškog pojačala.

Ono bi išlo kao  poklon za neku veću kupovinu, npr C-jezgra + 6C33C, ili komplet gvožđad(Cjezgra i ona dva trafoa od 400W) i sl.

Popusti na količinu za kupovinu više stvari, a najveći popust za kupovinu đuture, sve komplet(to bi bilo baš lepo:D).

IMG_0022.JPG

IMG_0021.JPG

IMG_0020.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zaboravih reći, može i trampa za nešto poput, recimo,  Iskra 600:600 trafojčiča(onih zelenih) ili Tesla ARE567. Ponudite ako mislite imate nešto  što bi mi bilo interesantno, pa ćemo da vidimo ... ništa fensi, samo stvarčice u duhu 3S(srpsko sirotinjskog sitema):D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stavio bih ja trafoe na suvožačko sedište, al' hebiga, o'šlo mi s kolima. Jedino da ga turim na paktreger od bicikleta ... e, sam da znaš, dok sam bio za 50-ak kila mlajši, vozik'o sam se ja na bicikletu do Bača i Provale iz zaebancije ... al' hebiga, nisu više ova današnja bicikleta k'o što su se nekad pravila ... sve otišlo u honduras.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam, prodavana su ovde na forumu(više komada) kao što sam i napisao(Siemens dupla C-jezgra, 16.6 kvadrata, debljina limova 0.3mmm).

Debljina paketa je 16mm(mereno bez šublera), tako da je presek centralnog stube 32 x 52.

Možda tvoji poznanici sa mora nešto više znaju o njima, jer su neka od njih završila kod sstrsat-a i nekog iz Zadra(ako se ne varam - išlo je preko sstrsata, pa nisam siguran).

Evo slika sa metrom, pa možeš videti dimenzije:

 

IMG_0030.JPG

IMG_0032.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Komplet sledećih cevi za 100 evrića

6C33C-B sa podnožjima x 2
5Ц3С x 1
6H6П  x 4  
6H1П-ЕВ x 8     
6П1П-ЕВ  x 4  
6П6C x 2     
6С19П x 4(+ 4 korišćene) 

A može i komplet gvožđad(dupla C jzgra + 2 trafoa od 400W) za stotku, ako je neko zainteresovan za kupovinu đuture.

Uz bilo koju od gore navedenih kupovina dajem i onu šasiju Iskrinog lampaškog pojačala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može i zamena za neki jeftiniji android telefon ili tablet.

A ako neko ima viška kakav ''jeftilenski made in PRC'' USB to S/PDIF adapter(ne Teralink ili sl) i nađe nešto interesantno od ponuđenog, takođe može slobodno da mi se javi.:)

E  da,  6П6C su otišle.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

C-jezgra otišla, trafoi ostali. Evo još podataka o Iskrinom:

59356c880fb45_Iskratrafosl.2.thumb.jpg.582790824b59ca6d2ffa93a3030118e1.jpg

A od lampi su mi još ostale za prodaju/trampu  :

6C33C-B sa podnožjima
6H6П  
6H1П-ЕВ
6П1П-ЕВ  
6С19П 

Ako nekog zanima kompletan kit od prvobitne Lampucere sa CS4397/CS8416, imam i toga. Odustajem od nje jer imam TDA1541 za :hammer:, a trenutno mi je potrebniji USB na SPDIF/I2S, konverter ... onaj sa PCM2704 ili još bolje onaj sa PCM2706. A može i neki jeftilenski android telefon ili tablet u zamenu, koji bi služio kao daljinski za ''Daphile PC''.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...