Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

Kako god se dogovorite, meni nije problem iscimati se ponovo za Sisevac. Za neke druge udaljenije lokacije mi ne pada napamet da se cimam, naravno :D

Ovamo generalno, lepo, sad što vam nekima daleko a nekima nam blizu, jbg..... :P

Mislim da je generalno - ok :)

Nije loša ni opcija iznajmljivanja cele kuće negde, kao što je bilo u Vrdniku. E sad, treba tu naći smeštaja za 20+ ljudi.. Teško je generalno naći sve na jednom mestu, i da slušaonica valja, i da hrana bude dobra, i da ima smeštaja dovoljno.. I da ima termalni bazen :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, InSides said:

Zdravo svima,
vidim da ste se lepo zabavili. :)

Iskreno mi je zao shto nisam mogao da stignem, ali familijarne stvari se malo iskomplikovale. Subotom ujutro sam chak i razmishljao o onome shto je @sir Oliver rekao i umalo sam krenuo sa detetom, dok nisam shvatio da ne mogu van zemlje bez oba roditelja. :(

Najvishe mi zao shto nisam upoznao ljude, ali neka druga prilika.

 

Ja putujem sam sa djecom već godinama po cijeloj Evropi i bez ikakvih papira osim pasoša.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, ninja said:

Ja putujem sam sa djecom već godinama po cijeloj Evropi i bez ikakvih papira osim pasoša.

Makedonska pogranicna policija trazi prisustvo oba roditelja kad prevozish dete, ili punomochje za koje mi treba par nedelja, i oba roditelja. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 10/3/2017 at 11:26 AM, Doktor said:

Koliko se secam, bilo je nekih predloga u onom nasem mini kruzoku u sobi 106 za neki etno resort blizu Zr za sledeci put ?

Sala adekvatnija, tj. znacajno bolja u akustickom smislu, a smestaj i klopa na sisevackom nivou.

Javi se @Zflazar-e. :rolleyes:

 

http://www.hotelsibila.com/

http://www.hotelsibila.com/index.php/cenovnik-smestaja

http://www.hotelsibila.com/index.php/ponuda/grupne-posete

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zflazar said:

 

Lepo :)

Lela mi se javila, kaže da joj je žao što nije u subotu uveče bila u bazenu sa ona 4 frajera...

Pardon, khm khm,

Lela m se javila, kaže da je sve bilo ok, nismo pravili nikakav nered i bili smo dobri dečaci, žao joj jedino što nije bila da vidi kako to sve izgleda, ja priupitao kakva je mogućnost za kraj juna početak jula ili npr avgust ali kaže da tada ne bi bilo moguće jer je restoran/smeštaj pun "regularnih" gostiju kojima bi smetala glasna muzika... tako da meseci najjače sezone juni, juli i avgust otpadaju, što se Sisevca tiče.

 

A Sibila... ja bih se zagubio tamo negde posle FAKa na jezeru Joca, Carskoj bari, Tisi, Begeju, ko zna...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 03. 10. 2017. at 12:33 PM, Alex said:

Kako god se dogovorite, meni nije problem iscimati se ponovo za Sisevac. Za neke druge udaljenije lokacije mi ne pada napamet da se cimam, naravno :D

Ovamo generalno, lepo, sad što vam nekima daleko a nekima nam blizu, jbg..... :P

Mislim da je generalno - ok :)

Nije loša ni opcija iznajmljivanja cele kuće negde, kao što je bilo u Vrdniku. E sad, treba tu naći smeštaja za 20+ ljudi.. Teško je generalno naći sve na jednom mestu, i da slušaonica valja, i da hrana bude dobra, i da ima smeštaja dovoljno.. I da ima termalni bazen :D

Iznajmite kucu i okrenete jednu kozu na raznju i eto veselja, sta nam treba više...!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne mora ni tako, kuca da se nadje ne preterano daleko od ostruznice a tamo u selu ima zena (mislim da se zove nada) kod koje narucis jare - ona to spremi u serpi od 100 litra, nasece krompira paprike luka, ma haos, zena je kraljica izbosne od travnika, zna sta radi - na kraju ne ispade ni 5e po coveku

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, grau said:

ne mora ni tako, kuca da se nadje ne preterano daleko od ostruznice a tamo u selu ima zena (mislim da se zove nada) kod koje narucis jare - ona to spremi u serpi od 100 litra, nasece krompira paprike luka, ma haos, zena je kraljica izbosne od travnika, zna sta radi - na kraju ne ispade ni 5e po coveku

odlicna ideja.

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

48 minutes ago, grau said:

ne mora ni tako, kuca da se nadje ne preterano daleko od ostruznice a tamo u selu ima zena (mislim da se zove nada) kod koje narucis jare - ona to spremi u serpi od 100 litra, nasece krompira paprike luka, ma haos, zena je kraljica izbosne od travnika, zna sta radi - na kraju ne ispade ni 5e po coveku

:rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, grau said:

ne mora ni tako, kuca da se nadje ne preterano daleko od ostruznice a tamo u selu ima zena (mislim da se zove nada) kod koje narucis jare - ona to spremi u serpi od 100 litra, nasece krompira paprike luka, ma haos, zena je kraljica izbosne od travnika, zna sta radi - na kraju ne ispade ni 5e po coveku

Bilo bi zanimljivije da sami pečemo....pa onda da se konstruiše neko extra napajanje u "A" klasi da pogoni motorče koje skinemo sa gramofona...itd!!:D;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...