Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

Znam da bih ovo trebao možda da stavim u oglas ali pošto je vezano uz Sisevac i moj dolazak...mogu ovo da ponesem.

Dakle ako je netko zainteresiran za trampu a treba jako dobar tanjur i ležaj za gramofon. Tanjur je od vrlo gustog poliamida, 4 puta vece gustoce od one obicne plastike za tokarenje. Čahura ležaja je od bronze a osovina je od niklovanog i poliranog čelika. Znači ležaj je upside down sistem sa jednom kuglicom u ulju na vrhu osovine.

Visina tanjura je 75 mm a težina 5300 grama.

Uz tanjur i ležaj dajem klamp od sličnog materijala ali mekšeg. Po potrebi dajem i donju nosivu konstrukciju gdje je prišarafljen ležaj sa 2 velike matice.

Za zamjenu trebam digitalne module pojačala, 2 kom stereo ili 2 mono pojačala min 100 w na 8 ohma.

Može u kombinaciji i slabiji mono moduli od max 15w sa napajanjem.

Napajanja po mogućnosti svičerska, za velike trafoe i kondove nemam mjesta.  Znači ne trebam ništa složeno u kutiji nego u vrećici da je polemljeno i probano!:);)

20170925_200659.jpg

20170925_200606.jpg

20170925_200720.jpg

20170925_200606.jpg

20170925_200728.jpg

20170925_200650.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajmo drugari, ko šta još donosi. Nećemo valjda da slušamo njihov Sony muzički stub tamo? (mada nije loš)

Meni majstor lagano 2 meseca ne može da poseče daske koje su mi neophodne da završim kutiju ampa (a daske za zvučnjake bio isekao prošle godine za 3 dana)... Pa ga tako sastavljam u prethodnom izdanju - čisto eto, da čujemo i to novo ćurkalo iz Pasove kuhinje.

 

Pojačalo : BJ2, chipamp sa tda 7297, D class TDA7498, Gainclone LM3886, ElCheapo Hiraga,el34, BatoMM, Aery Amp RPS-100, FirstWatt F7

Pretpojačalo: Iron Pre SE i Iron Pre Bal,ecc 88, Convertible Pre Amp (lampasko)

Digitalni izvor: Marantz NA8005 (nema CD), mobilni telefon (Vix),

DAC: Young DSD DAC, Fiio K1 USB dac, PCM5102 dac board, JL Sounds AK4490

Zvučnici: Cabasse, BetsyK TQWT, Boenicke W5 Alex edition sastalci ,3WCLASIC SA vIFA DRIVERIMA, možda Infinity Kappa 8.2

Kablovi - pripadajući onom iznad noname,no namex2

Gramofon:

Phono Preamp:

CD Player:DVD TOSHIBA SD 230E24BIT 192KHZ

 

Korisne informacije, još jedared:

SATNICA

PUT DO SISEVCA

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E da, meni je sledeći:

http://sisevac.rs/restoran.html

Pitah ženu, ona kaže, pa ima na sajtu... :D

Od pića sledeće:

-sokovi gazirani i negazirani-120 dinara

-piva su 120 dinara

-litarska vina su 500 dinara a buteljke su 1000 dinara

-kisela voda je 150 dinara

-kafa espreso je 120 a domaća je 90 dinara

Tako mi napisa. Ne znam šta sve spada u "piva".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 9/11/2017 at 6:41 PM, Doktor said:

 

@Alex - reaguj, tj. kontaktiraj domacicu skupa da ne bude samo Jelen i ostala "divljac" od piva, vec neko "stasalo" za sve nas koji nismo jos dorasli vinima. ;)

Stigao odgovor, Jelen, Staropramen, Nikšićko i Stela.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odustao je i InSides... Izgleda da je jesen zaista loš tajming. Al jbg kad se ne mogasmo dogovoriti za leto, šta da kažem...

Ja sam takođe zapizdeo sa poslom... Odgovaralo bi mi strašno da radno provedem naredni vikend, al jbg, nekako ću spakovati taj posao za posle... na kraju nije zec pa da pobegne :)

Samo da napomenem, ako ima neko onaj kotur što izgleda kao za creva za polevanje a na njega namotan produžni gajtan - da ponese. Ja nosam produžni 5-polni kratki.

Da podsetim neki tepih nešto.. ćebe. Šatorsko krilo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

27 minutes ago, Alex said:

Odustao je i InSides... Izgleda da je jesen zaista loš tajming. Al jbg kad se ne mogasmo dogovoriti za leto, šta da kažem...

Ja sam takođe zapizdeo sa poslom... Odgovaralo bi mi strašno da radno provedem naredni vikend, al jbg, nekako ću spakovati taj posao za posle...

Dobro, . . ..  jesen, . . ..  los tajming . . . . i sta sad' ? ( koja kenj.za, jbte :o )

Kome sta odgovara za ovaj, naredni ili onaj bozicni vikend radno ili neradno ?

Should I Stay Or Should I Go ? 

Sada i ja def. nemam pojma ( @Gosha , ti ne brini, imam tvoj br. racuna ). :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super je datum i termin.

Neke stvari ne mogu da se predvide, spreče, izbegnu... u svakom slučaju nebitno je. Meni je ovaj put Marfi pomrsio konce. Šta ću.

Ima vas dovoljno da se super družite i provedete. Unapred vam zavidim ali ono najpozitivnije. Lep provod.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...