Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

Palo mi neshto napamet, ako bude bilo joshte toplo (miholjsko), tam' gde je bazence... jao mora da slikam kak' je to lepo. Tu da se iznese neki sistem, pa one lezaljke, ko hoce da qlira uz bazence, neko vino itd. Videcete.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dodajte i mene na spisak... do tada bi trebalo da skutijam BatoMM pa da i njega cujete... jedino sto nemam jos preamp pa ce morati da se upari sa nekim vasim a zvucnike je Alex ponudio za testiranje :)

Moguce da ce mi se pridruziti zena i dete ali videcemo...

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uzeo sam plocice pre, ali ne donosim te plocice vec v1.0. Crne plocice jos nisam popunio i to cu ostaviti za kasnije... a na masinskom popunjavanju mi je 4 para tako da cekam da mi to stigne i da uradim kutije za sve...

Zvukom za sada jesam zadovoljan ali ih jos nisam ozbiljno testirao na kvalitetnijim kutijama... eto bice prilike i da se i to cuje sa Alexovim kutijama... :) 

Nije SMPS, ja sam ljubitelj toroida tako da je radjeno u dual mono varijanti sa dva transformatora od 150VA... Sto me sad podseti da nisam uradio softstart :D:D:D OMFG... sad moram i to da lemim... :) uzas :D 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Palo mi neshto napamet, ako bude bilo joshte toplo (miholjsko), tam' gde je bazence... jao mora da slikam kak' je to lepo. Tu da se iznese neki sistem, pa one lezaljke, ko hoce da qlira uz bazence, neko vino itd. Videcete.

 

Vidim ja da cemo pored bazence satore da dizemo. Organizator na svadbu u PN, spominje neke koverte a gde je muzika [emoji14]

 

 

Sent from my LG-E460 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On ‎2017‎.‎08‎.‎12‎. at 0:33 AM, pakonja said:

Dodajte i mene na spisak... do tada bi trebalo da skutijam BatoMM pa da i njega cujete... jedino sto nemam jos preamp pa ce morati da se upari sa nekim vasim a zvucnike je Alex ponudio za testiranje :)

Moguce da ce mi se pridruziti zena i dete ali videcemo...

 

 

 

 

slušao sad BatoMM u ZD.

Šta reći? Opaka nelažljiva sprava koja drži za jajca elektrostatike samo tako. Volobiih čutiih i u Sisevac-Banji vaistinu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bice, bice... jos malo pa je skutijano... bice uskoro i slika u temi BatoMM... nego hoce li biti nekih zvucnika osim Alexovih? Nemojte da svi donesemo amplifikacije, izvore i ostalo a zvucnike da niko ne donese.... onda cemo vise gledati nego sto cemo slusati... :)

Inace umesto porodice verovatno ce mi se pridruziti jedan prijatelj koji se dugo vremena bavi svajsovanjem... :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ovako:

PREDRACUN-MILIĆEVIĆ.PDF

Sisevac.pdf

Dakle uplaćeno po predračunu, za 12 osoba (bez mene, jbg, ja ću tamo na licu mesta kada bude bilo - bila neka svadba, detetu rođendan, morao sam da povučem kintu - da pozajmim sam od sebe :D )

Dakle, to je to, i definitivno, ko je uplatio (a i ko nije), samo da dovuče peDu, tamo 30og sept - ostalo ćemo lako ;)

E-mail od gđe Lele copy paste:

Sve ej u redu sa rezervacijom nego sam bila sama ovih dana pošto je sezona odmora i nisam stigla da uradim ništa van obaveznog svakodnevnog posla.Sada smo se malo razgušili pa možemo da se dogovaramo dalje.
Znači,cena noćenja sa doručkom sa popustom je 2000 dinara po osobi i u tu cenu je uključeno korišćenje bazena sa toplom termalnom vodom koji se nalazi ispred zgrade.To nam je dogovor još od prošle godine.

Ručak je 850 dinara i on obuhvata:
 - riblju ili pileću čorbu
 - pastrmku ili roštilj sa pomfritom
 - salatu i hleb
 - desert - palačinke

U principu su to osnove dogovora.Ako nešto želite da me pitate možete i da me pozovete na 063/696-442.
Predračun je u prilogu.

Pozdrav.

 

Što se mene tiče, ko ima dodatnih pitanja slobodno neka obrne ženu i raspita se, ako ga sramota neka postavi pitanje ovde, ako ga i to sramota neka pita mene na PP, ako ga i to sramota, onda eeee....

1. ZM $
2. Alex
3. skrstic $
4. InSides $
5. zflazar $
6. Shonne $
7. Oliver Sir
8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
9. Vix $
10. Gosha $
11. Woland $
12. Stradi (ali moj dolazak zavisi od skrstica)
13. Krokodil, (+2)
14. dlalkovic
15. Doktor $
16. kan042 $
17. Pchelac $
18. Dacho + family
19. EBE
20. Elvis
21. Pakonja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ehhh, pajz ga sad. Pa i to da sređujem, aman... obrnite bre ženu, ako ništa onda barem da se dogovorite pa na kafu :D

Nije ovo nikakav trud poseban, meni je pre svega kritično da se ne organizuje negde a da narod posle ne bude razočaran, ambijentom, hranom, atmosferom na kraju krajeva.

Nadam se da će sve biti o.k.

Ajmo, ko još donosi zvučnike osim mene i eventualno Zena? :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 8/19/2017 at 11:45 PM, sir Oliver said:

Stiropor? Perun??

bolje od Peruna - oni veliki mu imaju 2 -2.5 kvadrata veliku "membranu" i po nekoliko širokopojasnih elipsi - relativno prosto za izradu i veoma interesantno za čuti, ali ogromni, 2 metra i kusur su visoki, nemam to čim da dopelam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...