Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

1. ZM
2. Alex ......... Uplatio 2000
3. skrstic
4. InSides
5. zflazar..... Uplatio 2000
6. Shonne
7. Oliver Sir
8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
9. Vix
10. Gosha
11. Woland ...... Uplatio 2000
12. Stradi (ali moj dolazak zavisi od skrstica)
13.  Krokodil, i dovodim jos dva svajsera koji jos uvek nisu na forumu
14. dlalkovic
15. Doktor
16. kan042 ......... Uplatio 2000

 

Meni gđa Lela kazala da ne bi bilo loše do srede da se uplati za tih 15-18 zainteresovanih, ja mislim da nije problem ni do petka da se to ostvari barem za 15, eto, dakle samo još 11 za kaparu ajmo ajde idemo samo jako ave beli!

 

Kan, znao sam da ćeš nam se pridružiti :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, kan042 said:

@AlexNažalost, samo srcem. Gotovo je sigurno (99,9%) da fizički neću moći biti na FAK-u. Nadam se da će dogodine biti bolja situacija.

Gledao sam danas slike iz Vrdnika, bilo nas je skoro 50 na prvom FAK-u :(

Auh. Pa daj, onda, nije fora... ne moraš ništa nositi, samo se pojavi bilokako, častim ja ručak ;)

A odziv, ne znam, ne razumem, mislim da je najvise svajsera iz BG-a, okoline i Vojvodine, pa onda nesto ovako juzno predstavlja skupu avanturu, punu umora od puta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shonne mi se žalio da mu je pomalo čudno, kako to nema ništa pa odjednom a u dza bu skupljanje para i to, pa da objasnim:

Taman kad sam hteo u ponedeljak da pozovem Sisevac i klarifikujem detalje, potvrdim datum, pitam da li treba uplate unapred, itd, nekoliko sati pre nego da pozovem, dobio sam poziv od gospođe Lele, glavnog menadžera objekta Sisevac Terme i dobio objašnjenje:

Aleksandre, zovem da pitam o potvrdi datuma, jer imam interesente za svadbarsko veselje 30.9-1.10

Ukoliko ste i dalje zainteresovani,  morali bi da sakupite 30 - 50.000 i pošaljete do srede kao kaparu kako bi ste potvrdili datum, a verujem da ćete se sakupiti i više do prvog.

Ja sam uspeo da prolongira da to ne bude 50.000 nego 30 i da ne bude do srede nego do petka, ali da ću u sredu obavezno javiti kako ide sa sakupljanjem.

Eto, to je to. Ako neko ima dodatnih pitanja, okačio sam Lele broj, pa nek je pozove i pita sve šta mu nije jasno.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ne znam ni u subotu šta da planiram a kamoli da pravim planove za oktombar. :)

Nije problem da avansiram pa će vratite (valjda) ako ne dođem.

Nego jel ima neki plan?   Paneli,diskusije, workshopovi, izlaganja, satnica...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

51 minutes ago, sir Oliver said:

ima neki plan?   Paneli,diskusije, workshopovi, izlaganja,

Subota: dolazak, upoznavanje koj se ne zna, nameštanje stolova, izrada rasporeda uređaja (brza), uključenje,  slušanje jedno po jedno

Diskusije

Ručak

Pecanje (ko hoće)

Slušanje uređaja

Šetnja

Kupanje

Slušanje uređaja

Diskusije

Večera

Slušanje uređaja

Šetnja

Spavanje

Nedelja:

Doručak

Slušanje uređaja

Diskusije

Slušanje uređaja

Ručak

Pecanje (ko hoće)

Slušanje uređaja

Šetnja

Kupanje

Slušanje uređaja

Diskusije

Večera

Grljenje, ljubljenje i pozdravi

 

A ako bi neko držao prezentaciju, npr. ja bih voleo da vidim merenje zvučnih kutija, ili merenje damping faktora, spektrum analizer pa da pomerimo te A klase cevke i ab klase uživo, da se vidi kako to izgleda, itd. Gosha npr ima analizator spektra :-P

Eto, šta znam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kolko sam shvatio tamo možemo da dobijemo custom made hranu u okviru objekta, i to vanserijsku. Ja ne bih da širim dalje priču po tom pitanju, bolje da gepek napunimo ovaj put sa spravama i akustičkim tretmanom sale (ćilimi, tepisi, paneli štatijaznam).

kotlić& vragolije nekom drugom prilikom?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, Zflazar said:

custom made hranu u okviru objekta, i to vanserijsku

Upravo tako. Postoji standardni meni, kao što ga navedoh netom:

Cena ručka je 850 dinara a na meniju biste imali sledeće:

-riblja ili pileća čorba

-pastrmka 400g ili roštilj 400g sa pomfritom

-sezonska salata, domaće pogačice

-palačinke

A može i da se naručuje po volji. Ko što spomenuh, pivo pola litra jelenladan 120 kinte, što je meni reper "jeftinoće" ugostiteljskog objekta.

I još jednom:

On 31.7.2017. at 6:40 PM, Alex said:

Aleksandar Milićević

Banka Intesa

160-1100100119607-38

MOLIM VAS navedite na uplatnici, elektronskoj, običnoj, bilokakvoj, IME UPLATIOCA barem, da ne bude posle.. ono... i to. Plus se naravno upišite ovde nakon izvršene uplate.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...