Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

0. ZM             Nosi> Iron PRE_ ?
1. Alex            Nosim: Ko zna šta ću da skuvam do sektembra, ipak najavljujem kandidaturu za zlatnog švajsaparata u kategoriji tranzistorsko-cevna tehnika i mali zvučnici (do 3 litra) 

2. skrstic        Nosim: SVE (osim zvučnika)
3. InSides        Nosim: FirstWatt F1 clone, DIY gramofon + par ruchica (eventualno i PhonoClone 3 ako neko lokalno ne obezbedi phono stage)
4. zflazar       Nosim: C3m line preamp (za sad) + @Ecija + njegove sprave (ako se prijavi).
5. Shonne      Nosi, ako mu Alex pomogne da spakuje u gepek, Jensen SS
6. Oliver Sir    Nosi JLSounds DAC i eventualno male zvucnike golemog zvuka

Ae dalje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Alex said:

0. ZM             Nosi> Iron PRE_ ?
1. Alex            Nosim: Ko zna šta ću da skuvam do sektembra, ipak najavljujem kandidaturu za zlatnog švajsaparata u kategoriji tranzistorsko-cevna tehnika i mali zvučnici (do 3 litra) 

2. skrstic        Nosim: SVE (osim zvučnika)
3. InSides        Nosim: FirstWatt F1 clone, DIY gramofon + par ruchica (eventualno i PhonoClone 3 ako neko lokalno ne obezbedi phono stage)
4. zflazar       Nosim: C3m line preamp (za sad) + @Ecija + njegove sprave (ako se prijavi).
5. Shonne      Nosi, ako mu Alex pomogne da spakuje u gepek, Jensen SS
6. Oliver Sir    Nosi JLSounds DAC i eventualno male zvucnike golemog zvuka Audio Alchemy DAc in The Box tweakovan, TPA3116,  i još nešto ako zgotovi.

Ae dalje

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

0. ZM             Nosi> Iron PRE_ ?
1. Alex            Nosim: Ko zna šta ću da skuvam do sektembra, ipak najavljujem kandidaturu za zlatnog švajsaparata u kategoriji tranzistorsko-cevna tehnika i mali zvučnici (do 3 litra) 

2. skrstic        Nosim: SVE (osim zvučnika)
3. InSides        Nosim: FirstWatt F1 clone, DIY gramofon + par ruchica (eventualno i PhonoClone 3 ako neko lokalno ne obezbedi phono stage)
4. zflazar       Nosim: C3m line preamp (za sad) + @Ecija + njegove sprave (ako se prijavi).
5. Shonne      Nosi, ako mu Alex pomogne da spakuje u gepek, Jensen SS
6. Oliver Sir    Nosi JLSounds DAC i eventualno male zvucnike golemog zvuka Audio Alchemy DAc in The Box tweakovan, TPA3116,  i još nešto ako zgotovi.

7.2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije/3Wclasic sa vifa driverima,radovi u toku,Vukusic preamp ecc88 i Crescendo Milenium skoro zavrsen +kablovi ,mozda i Djuricine Babuske ako bude bilo mesta za sve.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

*posto prethodno nisam uredno copy-pejstovao, evo opet, uz mali dodatak..

 

0. ZM             Nosi> Iron PRE_ ?
1. Alex            Nosim: Ko zna šta ću da skuvam do sektembra, ipak najavljujem kandidaturu za zlatnog švajsaparata u kategoriji tranzistorsko-cevna tehnika i mali zvučnici (do 3 litra) 

2. skrstic        Nosim: SVE (osim zvučnika)
3. InSides        Nosim: FirstWatt F1 clone, DIY gramofon + par ruchica (eventualno i PhonoClone 3 ako neko lokalno ne obezbedi phono stage)
4. zflazar       Nosim: C3m line preamp (za sad) + @Ecija + njegove sprave (ako se prijavi).
5. Shonne      Nosi, ako mu Alex pomogne da spakuje u gepek, Jensen SS
6. Oliver Sir    Nosi JLSounds DAC i eventualno male zvucnike golemog zvuka Audio Alchemy DAc in The Box tweakovan, TPA3116,  i još nešto ako zgotovi.

7.2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije/3Wclasic sa vifa driverima,radovi u toku,Vukusic preamp ecc88 i Crescendo Milenium skoro zavrsen +kablovi ,mozda i Djuricine Babuske ako bude bilo mesta za sve

8. Vix - PAM 8403, D klasa, a mozda do tada sklopim i PAM 8610. DAC ,Fiio k1 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da "citiram samog sebe":

Nije mi problem da vucem sprave sa sobom, ali ih nisam ja pravio; ja sam pravio kutije i brinuo kako ce estetski da ispadne. Mogu da donesem (ako mislite da je interesantno):

-linijski pretpojacivac koji je po vlastitoj shemi napravio Dragan Bojanic iz Jagodine, aka Theoretician, a ja skutijao, sa A12Z1;

-pravi Hiragin Le Monstre pojacivac, sa 1,2 Farada, takodje rad Theoretician-a, u mojoj, odnosno gotovoj kutiji;

-Pass B1 bafer, sa dodatom ecc88, rad Branka Nikolica, u mojoj kutiji;

-6P6S po Saksovoj shemi ;Zlaja svajsovao, moja kutija;

Ne znam kada ce biti svajserbal, ali ako je termin na jesen, donosim i "a la Bastanis" kutije, sa Altek basovima koje su u pocetnoj fazi izrade. Ja cu obaviti tezacki dio posla, a umni Milan Dragojlov.

Ostale stvari su mi fabricke izrade, posto se radi o diy svajseraju, ne znam ima li smisla donositi ih?

Mozda jedino izvor i kablici,da se ovo upotpuni i  cuje se kako u stvari radi.

U svakom slucaju, ja sigurno dolazim. Ne moram nista da nosim, a ako nestane rozea, bice loza od Muskat Hamburg grozdja, Nestin, naravno.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
On 26.4.2017. at 11:46 PM, Alex said:

Lokacija, o'mo Sisevac, o'mo neka druga plemenita lokacija

Ako nema pametnijih predloga, u narednih par nedelja najverovatnije idem tamo da pecam. Usput slikam kafanu, raspitujem se detaljno oko uslova, cena i zakazujem datum. Eto, to je to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...