Jump to content

Triode festival: 21.-23.04.2017.


fixxxer

Preporučeni Komentari

I ove godine, kao i svake do sada održaće se Triode festival. Ovoga puta u Križevcima (Hrvatska) u periodu 21-23.04.2017. 

Prenosim poziv kolega sa susednog foruma, pa ako ima zainteresovanih neka pogledaju i razmotre svoj dolazak :)

Detaljnije ovde:

http://www.triodefestival.com/rubrikeaktgal.php?what=1&tip=1&id=101&subgroupeid=101&bck=1

http://diy-audio.com.hr/viewtopic.php?f=25&t=3026

Za sve detalje ili dodatne informacije može se kontaktirati ovogodišnji organizator Nik putem maila [email protected] ili na mob +385 91 4488768
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 37
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Hajde ljudi, probajte se dogovoriti nekako i navratite. Eto, u Bjelovaru ('12) je bilo dosta predstavnika iz Srbije (N. Vukušić, mislim i Bata Bane, netko je donio i pojačalo sa germanijumskim tranđama...) i bilo je baš dobro. Malo mi je maglovito od nekih isparenja, ali bilo je prilično internacionalno (bili i neki talijani s nekim DACovima). Eto i Fixxxer je bio u Sisku, nek vam on priča na šta to liči... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dosli bi smo mi kad  tamo ne bi bili Hrvati, nasi najveci neprijatelji. :)

Salim se malo, ozbiljnno razmisljam da dodjem.

Ako ima zainteresovanih nek' se prijave ovde.

Ja bih krenuo iz Nisa i skupljao uz put, koliko moze da stane u  moj auto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Gosha said:

Dosli bi smo mi kad  tamo ne bi bili Hrvati, nasi najveci neprijatelji. :)

Salim se malo, ozbiljnno razmisljam da dodjem.

Ako ima zainteresovanih nek' se prijave ovde.

Ja bih krenuo iz Nisa i skupljao uz put, koliko moze da stane u  moj auto.

To se trazi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
16 minutes ago, Vix said:

A ako neko bude tamo, neka podeli dozivljaj, mogu da se kace slike i ovde valjda?

Evo sutra sam cijeli dan tamo pa ce te dobiti detaljan izvjestaj. Bas ste neki, a mislio sam vam jagnjetinu i pivu platiti!!:D;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo spiska otprilike sto ce biti, ali na kraju uvijek bude vise toga od navedenog:

1. Davorin - SE-ClassA1 monoblokovi sa QE08/200-D3a, zvučnici, stalci za zvučnike, predpojačalo, itd.
2. Zmajz... nešto, zvučnici, valjda...
3. Dean - Zipper moblokovi, neki CD i kutijice....
4. Cappucino - G-807 pojačalo
5. SaWa - Rpi,Aya II dac,buffer 6N6P,E235L monoblokovi,Elekre 920..(možda cjevni phono i gramafon)
6. tom_hifi - GM-70 monoblokovi, DIY mini monitori (sa stalcima!), R2R dac + pc izvor zvuka, playstation CD player (možda još nešto izvučem, ali to u toku)
7. drazenK - diy daska za rezanje, salamini istriani v1.0+v1.2, domacha kolbasa, PP Ecl805, El84 Set, Cdp
8. Khadgar- samo ću sebe dotegliti.
9. Pao Pepeo - par zvucnika , phono EAR 834 P clone , gramofon
10. Edison - Baby Huey pojacalo, Quad 405 mod. pojacalo, 6j4-6V6 pretpojacalo, 6N3 pretpojacalo, jos neke sitnice...
11. Schultz - uTracer i računalo, cd (dvd) player ako nekome treba, nešto žičurina ako nekome treba (Nažalost, posao me je spriječio da odem po zvučnike koji su mi na Krku - Pao, sorry. Donesti ću ti Founteke u Pulu pa slušaj...)
12. joe dalton - zvučnici (sa stalcima!), RS1003 monoblokovi, AYA2 s cijevnim izlazom, Pioneer DVD transport
Avatar korisnika
 
 
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, ZZZ said:

Dopada mi se i kako je organizovano. Stvarno odlično. Puno izvedenih uredjaja.

(Dok mi ovde samo pametujemo nešto i kenjamo...)

Da, kod nas je to uvijek super organizirano i traje 3 dana. Sve je u zabavnom i ležernom duhu. Znam to iz prve ruke jer sam 2015 bio organizator u Sisku. Svake godine je u drugom gradu pa je lijepo i neke nove gradove upoznati. U svakom slučaju vrhunsko druženje a i uradaka bude poprilicno s obzirom da nas nema bas mnogo. Žao nam je što nitko od vas ne dolazi izlagati ponešto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...