Jump to content

Zen Mod

Preporučeni Komentari

Just now, Zen Mod said:

mda , on vozi Kawa Ninja tamo

to da sa nas Ninja malo poveseli , ime da mu se pomene :tease:

A moj nic ninja ama nema bas nikakve veze sa motorima a ni kawom :o... vjerovali ili ne, čak mi Kawa nije na listi želja, osim sa tehnološke strane onaj H2R :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, Zen Mod said:

ja sam ti konstantno u kasnjenju , tako da je vec svejedno koliko kasnim :rofl:

nego je to relativno mala kilometraza koju ja postizem po sezoni ......... koci me valjda prvenstveno to sto je makinica svega 125ccm ,ne toliko bitno po pitanju snage i brzine ( svejedno svaki bez oklopa i nije za trajnu brzinu preko 90) , koliko me nervira vristulja od masinice pa se i ne zapucujem dalje od 30-ak km u jednom pravcu

kad poradimo na Guzziju , garant ce se znacajno povecati kilometraza ....... bar jedno prepodne ili popodne u 7 dana moze i mora da se izdvoji

 

ili kao moj drugar koji vozi taj drugi komarac - zivi u Becu , radi normalno kao i svako drugi , ali dnevno nadje bar sat vremena a vikendom i 4-5

poodrasla deca , pa je i manje frke , kako kaze :)

Nije  bitno  Š  čim radiš  neg  što radiš ) ?   ovi motori so za krstarejnje ! a ne za ? . Mene osobno iritiraju  oni  Harlići  kaj slušaju sami sebe ? Ak  "KRSTARIM "  sa 80mamdeset na sat kaj bu me "jebal " glasni  spuh ? :(  NHF ?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 hours ago, Zen Mod said:

u pravu si , bas tako i rekoh - style jeste za kruz , ali engine je vristalina

a HD, to samo da mi ga poklone

Ma tamo 86te cc kad sam bio aktivan sa motorima vozio sam na par dana  Suzuki W2 750 i HD 850 mislim da je bio Sportser ?   onaj  kurtasti. Suzuki Čoper - HD neakav polu Čoper . HD ko drvena kola ( grub , tvrd neuglađen i relativno spor ) dok  SUZA fina mekana čak i upravljivija ( u odnosu na čoper - polučoper ) zbog dužine prednje  vilice . Ali kak se veli  neki vole neke " nesavršenosti " ( kao treba muška ruka ) . :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Probao sam par puta tamo 90-ih Suzuki Intruder 1500, i nekoliko verzija Honde Shadow, Yamahe Virago i sl....sve je to Ok tko voli taj stil ali uvijek sam se rado vratio na svoj ZZR, nekako mi je to bilo uglađenije i finije za voziti, baš za uživanje...

A samo za Ninju, probao sam jednom iz znatiželje BMW K100, nije mi se to svidjelo, glomazno i za mene onda ne baš upravljivo...;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/29/2018 at 9:15 AM, Dacho said:

Probao sam par puta tamo 90-ih Suzuki Intruder 1500, i nekoliko verzija Honde Shadow, Yamahe Virago i sl....sve je to Ok tko voli taj stil ali uvijek sam se rado vratio na svoj ZZR, nekako mi je to bilo uglađenije i finije za voziti, baš za uživanje...

A samo za Ninju, probao sam jednom iz znatiželje BMW K100, nije mi se to svidjelo, glomazno i za mene onda ne baš upravljivo...;)

 

Ja bih volio da u garaži imam bar po jedan od svakog "tipa" , ne "gadim" se ja ni chopera a ni japanskih zujalica, čak šta više. M10 bih bez razmišljanja uzeo,  a bogami i ovaj novi Z900. Pa čak i HD da mi ga neko dadne :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...