Jump to content

Zen Mod

Preporučeni Komentari

fala vi momcovi

ja moj isprepravljao, resio se viska delova pa ne mogu da registrujem ako nije kompletan - dva sedista i naslon i sjajni poklopci ispod sica i plasticna ralica ispod hladnjaka

jbte, na sliki nije isti ko sa interneta!!!!!!!

a sto na nasem tehnickom se samo slika i gledaju brojevi i nista vise ..........  a u zemljama gde se vodi racuna o tehnickoj ispravnosti - motocikl ide na valjke, proveri se ispravnost signalizacije i sluzbenik napravi krug u dvoristu

ovako sam kupio rasdnik delova za registraciju mog prvog, da ne skidam sa ortakovog svaki put pa vracam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

33 minutes ago, Zen Mod said:

ovako sam kupio rasdnik delova za registraciju mog prvog, da ne skidam sa ortakovog svaki put pa vracam

A, tako je lijep... Donor, mislim...

Tek će, sledeće godine, biti veselo svim vlasnicima 4-točkaša, na MOT ovde, zbog kočnica...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Mikorist said:

Jel ovde neko farbao motor ili je USA ? :D

Regal Raptor Spyder, original deciji flames

navodno konstrukcija Amer Johhny Pag ( preslikan neki od modela Harley) , proizvodnja Lifang China ( Regal Raptor robna marka) , agregat licencirani Honda Rebel 125 sa dodatim vodenim hladjenjem, uvoznik bio Sprint Scooters Novi Sad

neslavno prestao sa radom posle pozara skladista rezervnih delova i glavnog izlozbenog prostora, koji se nalazio u Ind. Zoni u NS

isti se prodavali i prodaju sirom sveta, pod raznim robnim markama (Pag Mcycles,Ajs, Jawa, Regal Raptor....) sa 3 razlicita agregata - 125,250 i 320ccm, karburatorski i EFI 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

ma ja sam totalno popisan situacijom sa mogucnoscu registracije bilo cega sto je customizirano

izem ti gomilu majmuncica u frulica pantalonicama i zakrpama na rukavima sakoa, sto se namnozise u svim merodavnim institucijama

godina skakavaca traje li traje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka cast tom majstoru sto je napravio taj custom 1000cc BMW ! , zaista je imao dobru i originalnu inspiraciju ,

ali licno sam za `modern clasic ` varijantu , recimo custom racer GSXR750 iz 1985 , na takvom bajku vec jedno vreme i sam radim , 750cc uljno vazdusno hladjena masina koja blago tjunovana daje oko 110 konja  zadnjem tocku , sa oko 150Kg tezine  tu se covek vozi i odmara kao da vozi MZ 250 , ali kad treba naglo ubrzati onda ide kao zvrk sve do nekih 280Kmh .

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...