Jump to content

Zen Mod

Preporučeni Komentari

27 minutes ago, NIXIE said:

Sad možemo dan i noć o FiFi da pričamo, i sutra na posao ko da ništa nije bilo. Nego da te pitam, si obišao bivšu državu?:punk:

11 08 mi , ak se popuni ! ?  Agencije  zločestije od preprodavača  !  Rođendanski poklon od Supruge ? habu ju više neg ja ? :wacko:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 4 nedelje kasnije...

stiglo

poklon iz bratskoga nam Splita , na koji nikako necemo ostat duzni , stigao u my humble workshop

mrzelo me slikati , odo spavnuti malo (navozalo se nocas i danas , umesto da se spava) , zato samo origin slike , dok se pakovalo da se zaputi ka meni

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

usput , nisam slikao nove slike ...... al samo da izvijestim - totalno je spooky videti da u cilindrima crosshatch nije jos ni nacet , karike se jos nisu ni pocele beliti a coating na klipovima je nedirnut

sto se vidi karbona na celu klipa i glavi je ono sto bi maltene izgorelo pri prvoj pravoj voznji ....

yup, i corava koka zrno ubode

moje nikakve zasluge , sva pripada Tomislavu Borzicu ..... :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

totalno je spooky videti da u cilindrima crosshatch nije jos ni nacet , karike se jos nisu ni pocele beliti a coating na klipovima je nedirnut sto se vidi karbona na celu klipa i glavi je ono sto bi maltene izgorelo pri prvoj pravoj voznji ....

Volim kada neko zna (da ceni/uživa (u) ono(m)) što je „dobio“.  Nema tu ćorave koke, samo dobrog oka. Slike o tome izveštenom se podrazumevaju... ;)

m0g6fg66okealdwbfqcc.jpg

hsTXVTF.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

e da

stigle zadnje vile i kardansko vratilo (+kardanski zglob) za Guzzi V35

buduci da su to najbitniji elementi koji se prepravljaju u projektu produzavanja istog za 200mm , kontah da valja imati rezervu

slike .... mozd da  a mozda i ne ...... dug dan danas

upazario za 50E , korektna cena

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...