Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Doktor said:

Podseti me na Svinesund (SWE) i Halden u NOR. :)

Da li mozda planirao da i tamo prodjes svinesundskim mostom, predjes malo u NOR, a tu ti je odmah Halden koji je predivan ( hajlajt - zivopisna marina, kao i komplet gradic, tvrdjava, te mala bolnica na brdu.  ) ?

Nisam ali nije losa ideja. Taj most sam nedavno prošao kad smo išli u Hemsedal. Ali bih ipak radije posjetio Tonsberg. Buraz mi je tamo živio i odselio se pre nego što sam se ja nakanio da ga posjetim :(

Samo izbjegavam autoputeva pa potraje. 

 

Inače, Orust je veliko ostrvo a oko njega je ogroman arhipelag. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, ninja said:

Ma znam odakle dolazi nego sam ne mogu da skontam zbog čega, koliko ja znam, nije neki specijalni datum. A kad odem tamo, ja to ne vidim. :blink:

:D

Davao si tamo podatke na Linkedin-u kada si se prvi put prijavljivao.

Da ovde sada ne linkujem, eno ti o od mene čestitka za godišnjicu ( do sada si imao 1 like ). :)

Sada kada uđeš na taj sajt imaćeš notifikaciju da si dobio lajk od mene za godišnjicu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Danas nesto preko 100km po okolici, bolji položaj guvernalu tako da nisu pare uzalud potrošene. :) motorin upravo prešao 23kkm.

Posle dosipanje goriva pa u garažu i u lance pa u ljetni san zajedno sa nokautiranim  :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, ninja said:

Danas nesto preko 100km po okolici, bolji položaj guvernalu tako da nisu pare uzalud potrošene. :) motorin upravo prešao 23kkm.

Posle dosipanje goriva pa u garažu i u lance pa u ljetni san zajedno sa nokautiranim  :P

Kak idu godine gore tak i guvernal ide gore ? :) . Kao klinci skrivali smo se iza čepa od rezevara ne bili dobili 1 kmh brzine ? :) . Više mi ne smeta vjetar u prsa  ( ko na  boldorki ) jer se sporije vozim . Sve sam bliže ideji da prodam - zamjenim  ovoga VF a  za nešto slično Zenu , pa da se lepo z 8o kmh  zekam po okolici .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...