Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

Ma salim se malo, i za mene je to previše sagnuto, leđa odavno nisu kao što su bila a bogami ni koljena pored svih "remonta" i titana :(

GS ili japanske varianter, V-Strom od 650 kubika je odličan, 1000 još bolji... 

Iako, S1000XR mu je prirastao uz srce, ima sve, ama bas sve sta treba i prilagođuje se trenutnom raspoloženju. 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lakomisleni kreteni su ginuli samo razmisljajuci o Paris-Dakar , recimo ;

ce zabranimo sad i MotoGP zbog idiota ?

 

il , ajd , struju da zagasimo jerbo moroni trpaju prste u uticnice ?

 

:rofl:

 

edit: taj sigurno zaradi svoj motor ; kosta isto toliko koliko i druge ; kako on to zaradi , samo njegova stvar

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma vidi, ja obozavam da vozim brzo (ne motor, to ne znam da vozim) pa ne snimam to kamerom i ne predstavljam javnosti.

Ali ne vozim auto na 2 tocka i ne sluzi mi auto da uletim u reku.

Za Dakar reli i MotoGP i F1 se mlogo oznoji dupe od treninga :D

On je lepo prikazao kako se gine misleci da je to interesantno.

Predpostavljam da je zaradio, ali kako je zaradio tako i ceni to sto je zaradio.

 

Zen, razumemo se odlicno. Nadam se da se razumemo i oko toga da ovaj snimak nije za divljenje vec da ovog "fantoma" nadje policija i oduzme mu i dozvolu i vozila dok nekog nije ubio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 hours ago, ninja said:

Ma salim se malo, i za mene je to previše sagnuto, leđa odavno nisu kao što su bila a bogami ni koljena pored svih "remonta" i titana :(

GS ili japanske varianter, V-Strom od 650 kubika je odličan, 1000 još bolji... 

Iako, S1000XR mu je prirastao uz srce, ima sve, ama bas sve sta treba i prilagođuje se trenutnom raspoloženju. 

 

 

Dečko se stvarno zna vozit . Al to je iskustvo ? ko zna kolko je puta pao dok nije naučio ? , sam su trebali napisat " ne pokušavajte ovo kod kuće" . Ali da on nije pokušavao kod kuće nikad ne bi bio na ovom videu ? :) . Daklem " Draga djeco - ko šta radi  sebi radi -  ". Smisao klipa je sve kaj dotični motortočak  može ? a ne da se vi kao potencionalni kupac njime tako služite ? . Ak ste primijetili  sniman je na svim "podlogama" osim snijega .  Ninđa  ne znam kak bi se ovaj KAWIĆ koji si preporučio ? proveo o ovim uvjetima ? :) . Naravno malo zezanja , Svaki alat ima svoju namjenu :) . Tako da BMW nije ono kaj je izvorno bio ( jednostavni motor - koji se popravi sa setom priloženog alata) i ideš s na put oko svijeta.  Al sve više nije kaj je bilo ? :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...