Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

Samo se vi smejte, potreban je i deblji. 

Ukrali su mi prvi prekrivač, ovaj je novi sa rupama, nazad provučem lanac a napred onu "stipaljku" i kroz disk. A i to su mi pokidali (onaj remen sto ide ispod) kad su i ovaj pokušali da maznu. A alarm uključen, stoji ispod prozora a spavamo sa poluotvorenim prozorom. Sada imam jabuke pored da ih mogu gađati ako čujem šta :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 hours ago, ninja said:

Samo se vi smejte, potreban je i deblji. 

Ukrali su mi prvi prekrivač, ovaj je novi sa rupama, nazad provučem lanac a napred onu "stipaljku" i kroz disk. A i to su mi pokidali (onaj remen sto ide ispod) kad su i ovaj pokušali da maznu. A alarm uključen, stoji ispod prozora a spavamo sa poluotvorenim prozorom. Sada imam jabuke pored da ih mogu gađati ako čujem šta :)

Uzmi  Ti nekog FLOKA , dijete će se veselit a  "intelektualci"  drugačije gledat na  Tvoje dvorišie ? . Je da je skup za održavanje ? a i susijedi i tak ? ...      :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/20/2018 at 11:08 AM, ninja said:

Sada imam jabuke pored da ih mogu gađati ako čujem šta :)

Postao si pravi Sved.:lol:

Balkanac lepo drzi sekiru za vratima, poneku tandzaru, ako je pacifista, sa sitnom sacmom, ako je bestan, sa bivoljom.. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, vladd said:

Postao si pravi Sved.:lol:

Balkanac lepo drzi sekiru za vratima, poneku tandzaru, ako je pacifista, sa sitnom sacmom, ako je bestan, sa bivoljom.. :) 

Nekad i Balkanac sazrije I smiri impulsivnost. Jabuka nije oruzije a sa trećeg sprata može dobro da osamuti.... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/20/2018 at 11:08 AM, ninja said:

Samo se vi smejte, potreban je i deblji. 

Ukrali su mi prvi prekrivač, ovaj je novi sa rupama, nazad provučem lanac a napred onu "stipaljku" i kroz disk. A i to su mi pokidali (onaj remen sto ide ispod) kad su i ovaj pokušali da maznu. A alarm uključen, stoji ispod prozora a spavamo sa poluotvorenim prozorom. Sada imam jabuke pored da ih mogu gađati ako čujem šta :)

Da li je moguce da u tako razvijenoj zemlji kradu Bog te vido :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Zen Mod said:

:svakatidala:

 

meni malopre puce sajla kvacila ......... nije ni lose ,ima ihaj godina , original

malopre narucio drugu , stize sutra :)

Pa to je potrošni materijal tako da je čudnije da je do sada izdržala :)

Ja se vozikam skoro pa svaki dan, sad cu da jedem pa odoh jedan dzir izmedju redova kiše, slika je od ponedeljka. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

naravno da je potrosni

taman krenuo da trazim sinoc da narucim , ucinilo mi se da je luft rucice malicko veci nego inace , jos zagledao sto sam mogao videti da li se pocela razlistavati ...... kad sama resila dileme danas

ete (samo) danas bez vozikanja...... ili mi to govori da je krajnje vreme da poradim da se ima bar dva motorina u svakom momentu :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e, prijatelj je tu na dvonedeljnom dopustu :)

 

juce mu pravih novi nosac desnog footrest-a , 10mm Al , taman za prednju plocu :rofl:

 

na sljunku u krivini - maltene stao i motorin se samo naslonio na desno

fala Bogu , to mu se ne desava sa Ninjom u At.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:)

A tebi nema druge no da uzmeš još jedan, ali muški ovaj put  :) ... H2R? osim ako osigurače ne promjenis :mrgreen: .... a taj može Woli posle da prisvoji i počne ucenje kad mu ponestane mjesta za gramofone :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta ti je H2R , prascaj na neupucenosti :)

 

ono , sta je da je , tesko da ce ja namaknem soldi za to ...... kinezi , V35 i mozda da sklopim jos jedan kinezic sa vecu masinu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

googli je cudo

 

H2R:

https://www.google.com/search?q=H2R&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiVgtWAq9XaAhWEr6QKHVoYA7YQsAQIOQ&biw=1920&bih=911

 

 

jok vala ..... previse je to sporCko za mene ........ neki bmw jos nekako ali jurilica jok

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...