Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

ratluk u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku u ratluku................................

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zeleli ste reci?

dzaba sve knjige ovoga sveta , ako je neko ...... ajd da se ne izrazim , nego lepo - ne bas vredno postovanja ljudsko bice

 

poenta je u zabavi , hobiju, druzenju .....  a ne u tome da neko mora da postane profesionalac sa lemilicom , kad je vec profesionalac u necemu drugom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 minutes ago, Beli_Ninja said:

Secam se jednog clana koji je stalno govorio da svi hoce lemilicu u ruke ali knjigu niko.

Sad ga razumem :rolleyes:

Je li možeš da objasnis šta si htjeo sa ovim reci posto uz sav trud ne razumjem? 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ninja said:

Je li možeš da objasnis šta si htjeo sa ovim reci posto uz sav trud ne razumjem? 

Zezam se naravno ;)

Nego secam se kako je Sipi znao da obrusi. A kada vidim tebe da se igras TIG aparatom podsecas me na mene kada sam poceo lemilicom da se igram. Zavarivanjem se bavim iz pozicije internacionalnog inzenjera zavarivanja pa znam koliko mora literature da se preceslja da bi bio dobar majstor zavarivac.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...