Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

@ninja

Nije ni ovde lepo kad je 25 zato sto izlozenost suncevoj svetlosti lici na pecenje na rostilju. Pojebao se ozon i sve ostalo sto nas je stitilo od zracenja. 

Jedino vadi kada malo duva vetric. Inace nije bitno da li je 25 ili 40 u hladu jer je pecenje isto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, Beli_Ninja said:

@ninja

Nije ni ovde lepo kad je 25 zato sto izlozenost suncevoj svetlosti lici na pecenje na rostilju. Pojebao se ozon i sve ostalo sto nas je stitilo od zracenja. 

Jedino vadi kada malo duva vetric. Inace nije bitno da li je 25 ili 40 u hladu jer je pecenje isto.

Ko se nije vozio po Španjolskim auto cestana na + 42 nezna  što je vrućina ? . Neznaš jel peče više odozdola ili odozgora . Interesantno je da se " ugodnije"  vozit u " koži " nego u majci .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sva "sreca" pa sa ovog Balkana se bilo gde ide bez problema i verovatno nam je najveci problem vrucina :D

U sustini vrucina je vrucina kako god, da l' vezivao dzakove na kombajnu ili brao maline ili radio na gradjevini ili se suncao u Grckoj. Na kraju te isto Sunce greje  i na isti nacin :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, Beli_Ninja said:

Sva "sreca" pa sa ovog Balkana se bilo gde ide bez problema i verovatno nam je najveci problem vrucina :D

U sustini vrucina je vrucina kako god, da l' vezivao dzakove na kombajnu ili brao maline ili radio na gradjevini ili se suncao u Grckoj. Na kraju te isto Sunce greje  i na isti nacin :D

Jel ovo sarkazam il mi se čini ? Pita Šeldon ? .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, black coffe said:

Jel ovo sarkazam il mi se čini ? Pita Šeldon ? .

Mi smo matori za bežanje, ovim mlađima bih preporučio da idu ako mogu, ali samo ako nađu dobar posao u struci, a ne da šetaju kučiće i peru sudove.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma samo opušteno. :punish: 

..... ovdje jos grije, I danas 27C, jutros na sabahu odvezao na tehnički pa onda jedno 1h voznje. Nije vrućina za vožnju sa kompletnom opremom, pa sam skratio a hebe me i novi šljem, posle 45min pobjedi glavu, iako je bosanska, pa se moram stati i skinuti ... ali dohakace mu glava jednog dana, ne može pobjediti najtvrdju materiju na svijetu :D

btw: Već uveliko prešao 2kkm ove sezone, nesto me krenulo a i sticajem okolnosti je ova godina nesto bolja ako se gleda na vrijeme za vožnju :o

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajoj ? Kad Si pomenuo kacigu . Nakon  20 g što se nisam vozio i ponovo kupio  motor  ( žena pala u nesvjest - doslovno )  , više ne stanem u  Dajneze , a Nolanica davno nekom darovana . Ide baja kupit opremu ? . I obzirom da više neću lutat  po svetu neg se vozit recimo lokalno  kupim si jaknu iekses , sa podjaknom i to je bilo u redu . Međutoa  , ko i svaki  rashodovani  motorista iz bivše yuge  kaciga - AGV i to sa tzv  "er kondišnom"  . ja solo na motoru  napravim rutu  V Gorica -  Ozalj -  Kamanje  - Ribnik  Karlovac   i  dobijam  paradentozu  koja u u uljuđenim  zemljama  ne postoji . Od iad su svi   svi  otvori  i zaivori  zatvoreni :)

Vukova Gora ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 5/12/2018 at 8:45 AM, ninja said:

Nemam ja otvorenu kacigu niti onu na otvaranje. Nekako volim one integralne, da stisnu glavu a i manje se čuje + kod mene su vrućine rijetka pojava, većinom je obrnuto. 

Ma ovo je intregralka . al ima na doljnjem dijelu ulaze za zrak , a na gornjem izlaze da se ne magli vizir.  Koji se mogu regulirat . a to dela propuh koji kako vele ne postoji nigdje nek na BALKANU ? :)  .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, black coffe said:

Ma ovo je intregralka . al ima na doljnjem dijelu ulaze za zrak , a na gornjem izlaze da se ne magli vizir.  Koji se mogu regulirat . a to dela propuh koji kako vele ne postoji nigdje nek na BALKANU ? :)  .

Ahaaaa, poznata promaja što uništava nam Balkanske junake, Skandinavci se čudom čude :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlučio da trošim stare gume dok im duša ne izadje a i šare su ok ali juče sa ženom, vraćamo se kući i na malom lokalnom trajektu, tip sa autom iza mene izadje i reče da mi se vidi "kord" (ne znam kako se zove na naški) na zadnjoj gumi,  kaže vozi i on mc på reko možda nisam vidio a fakat nisam. Zahvalih mu se pa polako odmah doma. 

Ujutro na sabahu odmah mijenjanje, sad su michelinke. :) najnovije I to su mi bolji osigurači od svih onih Osigurača :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas tura na Orust, preko Stenungsund:a prema Ellös: pa do Slussen:a, zatim nazad prema Svanesund:a pa posle trajekt nazad na kopno pa kući. Vrijeme duplo hladnije no juče, ca 13-14C, jak vjetar i dva ledena pljuska. 

Slike su iz Slussena. 

http://www.slussenspensionat.se

DSC_0330.JPG

DSC_0331.JPG

DSC_0332.JPG

DSC_0333.JPG

DSC_0334.JPG

DSC_0335.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, ninja said:

Danas tura na Orust, preko Stenungsund:a prema Ellös: pa do Slussen:a, zatim nazad prema Svanesund:a  . . .

Podseti me na Svinesund (SWE) i Halden u NOR. :)

Da li mozda planirao da i tamo prodjes svinesundskim mostom, predjes malo u NOR, a tu ti je odmah Halden koji je predivan ( hajlajt - zivopisna marina, kao i komplet gradic, tvrdjava, te mala bolnica na brdu.  ) ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...