Jump to content

Koji digitalni amp


sir Oliver

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Vix said:

I, jel si probao na baterije? Makar na onu od 9v, ako nemas akumulator?

Čekaj bre, malo gužva na poslu pa nestigoh...;)

Trazio sam akumulator kod komsije u servisu da probam ali bas neki dan odvezao 100 kom...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

27 minutes ago, Vix said:

Hm...a da probas Tda 7297 ? :)

Iki bar PAM 8403? Evo ja danas puko ceo dolar, za PAM 8610. Pa i to da probam...

Probao sam jucer 7297 ali izgleda da je poluispravan jer nesto pucketa i krcka u radu i jos usput lovi sve zive smetnje iz okolice...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

27 minutes ago, skrstic said:

Ukluči telefon. Možda te ostatak sistema zeza. 

Nekako sam iskljucio da je uzrok ostatak sistema jer sa lampama PCL 85 na hornama ne sumi niti priblizno kao D class...lampe se cuju samo kada stavis glavu uz hornu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Dacho said:

Ma ne fali mi ništa kod žarulja...ali ne mogu da ih strpam u zvučnjak pa da bude elegantna full aktiva bez hrpe kablova i puna soba pojačala i raznih pratećih škatula...:rolleyes:

Napravi veće zvučnike :)
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh, sta su ti kompromisi..jare...pare :)

Nijedna smrdibuba se nece cuti kao zarulja...sve zavisi od zelja, prioriteta i spremnosti zrtvovanja...

Evo ja sam narucio i tube buffer. Ako ikada budem imao dovoljno vremena, napravicu "Inverted GC" -Lm3875 sa cevnim bufferom. To sam bio sklopio pre 10-tak godina pa rasturio, jako lepo sviralo ali sam umao brum kojeg se nisam mogao resiti a nisam nesto imao ni volje. Posto sam  vec imao Zen pojacala, taj cevni GC mi nije bio bitan, pa se nisam bas upustao u problematiku. Sad sam valjda malo stariji i mozda pametniji (samo mozda) pa cu bolje znati da ga sklopim kako valja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovi PAM chipovi (dobro, samo PAM 8403 sam probao, onaj drugi jos cekam), su me pozitivno iznenadili. Onaj malecki PAM meni lepse svira od tpa3118 i tda 8932 ili kako vec bese...

A ako pogledamo odnos cene/performanse...pa to je neverovatno. Ovo moli da se spakuje u extra kutijicu i proda 500x skuplje :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...