Jump to content

Iskra OZ40 da li to to?


pecello

Preporučeni Komentari

Pomagajte koji poznajete ove zvucnike! Nude mi ove zvucnike a na slikama izgledaju ovako, kao da to nije taj bas !? Nisam ih jos video uzivo, ali ne bih da trosim ako to nisu one kutije sa "trubom"na membrani, i koji nisu vredne modifikacije kao sto je Majstor ZEN objasnio u temi : Iskra Garrard zvucnjaci by 0WAF

 

oz40.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, pecello said:

Pomagajte koji poznajete ove zvucnike! Nude mi ove zvucnike a na slikama izgledaju ovako, kao da to nije taj bas !? Nisam ih jos video uzivo, ali ne bih da trosim ako to nisu one kutije sa "trubom"na membrani, i koji nisu vredne modifikacije kao sto je Majstor ZEN objasnio u temi : Iskra Garrard zvucnjaci by 0WAF

Isto pise OZ40 kaze vlasnik, sad ne znam da li su ovi drajveri isto tako dobri ili ne vredi ih uzimati!?

 

oz40.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2/22/2017 at 9:02 AM, Dacho said:

Prijatelj mi ima te kutije, ovako izgledaju originalni driveri...

iskra-kranj-oz-40-zvucne-kutije-slika-69302862.jpg

Nema slika u pomenutoj temi, pa ne  znam kakvi  su zvučniči kod  0WAF-a, ali u ovim kutijama nisu drajveri sa AlNiCo magnetima. Zen ima one sa AlNiCo magnetima, bar ih je imao kad smo ih  onomad upoređivali sa nekim mojim drangulijama.

Uzgred, mislim da se kod nas može to naći i za manje para, al' ako ti baš  gori pod nogama onda ih uzimaj. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

46 minutes ago, ZZZ said:

Jel moze neka fotografija tih sa alniko magnetima ako ima? Ako ima sa nalicija gde se vidi magnet?

Razlika ti je praktično ista kao i između  EZ1605 i EZ1606, bar što se magneta tiče. Ja nažalost nemam slike ... imam samo fotografsko pamćenje. :D

P.S. Sad tek videh da se i Zen prijavio i obećao slikanje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, Beli said:

Nema slika u pomenutoj temi, pa ne  znam kakvi  su zvučniči kod  0WAF-a, ali u ovim kutijama nisu drajveri sa AlNiCo magnetima. Zen ima one sa AlNiCo magnetima, bar ih je imao kad smo ih  onomad upoređivali sa nekim mojim drangulijama.

Uzgred, mislim da se kod nas može to naći i za manje para, al' ako ti baš  gori pod nogama onda ih uzimaj. 

Nije hitno, pa ako neko vidi ili zna gde ima kod nas jeftinije nek mi se javi, Hvala svima na info:rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...