Jump to content

Few my DIY projects


jororaitchev

Preporučeni Komentari

3 minutes ago, Aleks said:

Alex, hvala ti na linkovima, poštujem tvoje mišljenje, moje pitanje je bilo  retoričko. Pokušao sam izazvati razmišljanje članova ovog foruma. Ti dobro razumijete da su financije moj problem. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, jororaitchev said:

Alex, hvala ti na linkovima, poštujem tvoje mišljenje, moje pitanje je bilo  retoričko. Pokušao sam izazvati razmišljanje članova ovog foruma. Ti dobro razumijete da su financije moj problem. 

Zanimljiva situacija, ista tema s logom, koju sam pustio  objavio na  na  oba DIY-Audio foruma u Bugarskoj  , imate li pojma koliko je članova pokazalo interes - nijedan ! U Bugarskoj se takve stvari u svijetu DIY- audio zvučnika , viđaju svaki dan! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

neko i ne smatra Logo znacajnim, neko i ne shvata koliko je znacajan ..... u svakom slucaju dodje mu kao slag na tortu ........ jedino treba imati tortu

od onih koji imaju tortu (neku produkciju, ne samo DIY) bas i nema previse na DIY forumima

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 13.1.2020. at 16:38, jororaitchev reče

Nemam pojma što znače srca, različiti pehari za pobjednike i posebno izmučeni palčevi, spremni ući u vaše dupe svakog trenutka!

Naravno da znam, ali ne volim lijenost, svi ti emotikoni - nakaze.Кada želite razgovarati s nekim, zapišite im nekoliko redaka svojih misli, znak poštovanja, empatije i ne umetajte tuđe misli u obliku emotikona, srca i palca.



Evo Joro, da ne ostavljam samo palčeve i srca kako si napisao na prethodnoj stranici budem i riječima rekao:
Palac gore i od sveg srca želim da nastaviš raditi i objavljivati ovdje.  :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, zerowaf said:



Evo Joro, da ne ostavljam samo palčeve i srca kako si napisao na prethodnoj stranici budem i riječima rekao:
Palac gore i od sveg srca želim da nastaviš raditi i objavljivati ovdje.  :D 

Nemam pojma što znače srca, različiti pehari za pobjednike i posebno izmučeni palčevi, spremni ući u vaše dupe svakog trenutka!

Naravno da znam, ali ne volim lijenost, svi ti emotikoni - nakaze.Кada želite razgovarati s nekim, zapišite im nekoliko redaka svojih misli, znak poštovanja, empatije i ne umetajte tuđe misli u obliku emotikona, srca i palca. Uvijek sam bio protiv simbola koji se koriste na forumima, uvijek!
Ako zamislimo situaciju - bugarski i srpski  pijanci, pali tipovi za jednim stolom, kako će se razumjeti? Naravno na engleskom. I umjesto da jedni drugima kažu; zdravo brate, kako si? Nacrtat će emotikone i palčeve.

PS
Moje mišljenje, izvinite me, molim !
Tko je shvatio- razumio..  Živjeli!!
Joro

Ovo je moj post, CIJELI, jako je dobro da ste me razumjeli, hvala!

P.S.

Mislim da je ispravno reći svoje ime, znaš moje, fali mi tvoje i to je... hvala!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, jororaitchev reče

bugarski i srpski  pijanci, pali tipovi za jednim stolom, kako će se razumjeti? Naravno na engleskom. I umjesto da jedni drugima kažu; zdravo brate, kako si? Nacrtat će emotikone i palčeve.

PS
Moje mišljenje, izvinite me, molim !
Tko je shvatio- razumio..  Živjeli!!
Joro

Ovo je moj post, CIJELI, jako je dobro da ste me razumjeli, hvala!

P.S.

Mislim da je ispravno reći svoje ime, znaš moje, fali mi tvoje i to je... hvala!



Pa ovdje ne pričaš sa pijancima, a kad pričaš sa mnom čak ne pričaš ni sa Srbinom.
Što na kraju meni ni nije važno, ali kad si već zagrebao po tome.
I tko je što shvatio ili razumio....pa ni to nije važno dok god ti ne razumiješ da te ovdje nitko ne vrijeđa niti te omalovažava, pa je tvoj podignuti gard zapravo nepotreban.
A što se tiče toga da znam tvoje ime to je zato što si ga stavio u nick kojim si registriran ovdje.
Moje je pravo ime Mladen i što se mene tiče žao mi je što sam ti išta uopće i napisao.
Ostaj ti meni živ i zdrav!
Radiš super stvari i lijepo ih je vidjeti kad ih predstavljaš i ovdje na našem forumu. Nastavi tako ako ćeš imati volje i vremena.
Živio ti meni 100 godina, Joro! ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, zerowaf said:



Pa ovdje ne pričaš sa pijancima, a kad pričaš sa mnom čak ne pričaš ni sa Srbinom.
Što na kraju meni ni nije važno, ali kad si već zagrebao po tome.
I tko je što shvatio ili razumio....pa ni to nije važno dok god ti ne razumiješ da te ovdje nitko ne vrijeđa niti te omalovažava, pa je tvoj podignuti gard zapravo nepotreban.
A što se tiče toga da znam tvoje ime to je zato što si ga stavio u nick kojim si registriran ovdje.
Moje je pravo ime Mladen i što se mene tiče žao mi je što sam ti išta uopće i napisao.
Ostaj ti meni živ i zdrav!
Radiš super stvari i lijepo ih je vidjeti kad ih predstavljaš i ovdje na našem forumu. Nastavi tako ako ćeš imati volje i vremena.
Živio ti meni 100 godina, Joro! ;) 

 

Mladen, ako smo za istim stolom s tobom, mi smo Balkanci (nisi Srbin i nema veze, razumijem), mislis li da cemo imati problem u komunikaciji i u cemu (jebote) jezikom hoćemo  se razumjeti?
 E, sad dodajmo, Srbin, Makedonac / Albanac - za boju / , mislite da ćemo se naježiti?
Ovo nije mjesto za takvo pitanje, ali ja sam oduvijek mislio da je ujedinjeni Balkan strašna sila koje se  zapadnije boje – činjenica!
P.S.
Vi, Hrvati ste se uvijek distancirali od definicije - Balkanci, ali vi ste takvi, mogu napisati esej na ovu temu. Živjeli!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da jeste! Sve više mi je žao što sam ti išta pisao.
Spusti gard jer nisi bio napadnut! 
Nacije si ti spomenuo, a ne ja.
Tvoja analiza ponašanja nacija u cjelini je glupa.
I za kraj, ostavi me na miru sad.
Bolje ti ide pravljenje zvučnika od pravljenja odnosa s ljudima.
Drži se toga.
Zbogom od mene!

Izmenjeno od zerowaf
Grammar nazzi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, zerowaf said:

Da jeste! Sve više mi je žao što sam ti išta pisao.
Spusti gard jer nisi bio napadnut! 
Nacije si ti spomenuo, a ne ja.
Tvoja analiza ponašanja nacija u cjelini je glupa.
I za kraj, ostavi me na miru sad.
Bolje ti ide pravljenje zvučnika od pravljenja odnosa s ljudima.
Drži se toga.
Zbogom od mene!

Ne, nemoj da ti bude žao, molim te, bilo mi je zadovoljstvo! 
Moj IQ je dovoljno visok! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Zen Mod said:

neko i ne smatra Logo znacajnim, neko i ne shvata koliko je znacajan ..... u svakom slucaju dodje mu kao slag na tortu ........ jedino treba imati tortu

od onih koji imaju tortu (neku produkciju, ne samo DIY) bas i nema previse na DIY forumima

Oprostite, prekršio sam protokol i upustio se u besmislen dijalog is još jednim suforumcem , drugom temom – moja greška, ispričavam se!
Pretpostavljam da još uvijek postoji neka jezična barijera, ali prihvatite da sam razumio značenje vašeg govora, hvala! 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 11/1/2021 at 5:06 PM, jororaitchev said:

Logo mi je oduzeo puno truda i vremena, ali to je moj projekt kao i svi moji DIY hirovi;file.png.2a0c5f744bfc728fcf1d6848d3382f31.png

Naziv mojih zvučnika - "J&N" su inicijali Joro/moj nadimak/ i Nelly/nadimak moje supruge/ a ovo je naš logo.
Neki misle, izgleda da J i N daju jedan drugome peticu. Da, tako je, prošlo je 40 godina zajedno! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Obraćanje vladi ovog foruma
Odlučio sam forumu predložiti sljedeće;
Neka svi u temi imaju priliku pokazati druge DIY stvari koje pomažu zvuku u vlastitom domu , odlučite vi, gospodo.
P.S.
Žao mi je, imam problema s egom, ali mislim da ovo može stimulirati ljude čije su ruke na pravom mjestu! 

11zon_resized.jpg

11zon_resized (1).jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...