Jump to content

Kompilacije by vdzele


Preporučeni Komentari

Ostalo je još 22 sata do isteka koliko će stajati kompilacija na server. Ovo je samo podsetnik za sve one koji nisu videli moje zadnje javljanje.

Za sve neverne tome sam digao na server samo jednu pesmu: Rolling Stones - Miss you. U CD izdanju i vinil rip. Da osete veliku razliku. Možete dobiti od mene samo nju preko privatnih poruka.

Voleo bi da se jave i oni koji su skinuli celu kompilaciju sa svojim utiscima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

II Deo (pop rock 60 70ih)

Evo nastavka kompilacije pop-rock muzike 60 i 70ih. Ko ne zna o čemo je reč neka pogleda moj post iznad od 14 Avgusta.

I dalje u kompilaciji ubedljivo dominiraju vinil ripovi. Smatram da imaju najbolji ton i scenu. Za njima slede SACD-ovi pa CD-ovi. Primenom kompresije u digitalnoj tehnici su definitivno uništili mnogo muzike.

Ovom prilikom bi se zahvalio nekim ljudima koji su mi omogućili da u svojoj laboratoriji mogu hirurški precizno da detektujem kvalitet pojedinih snimaka:

1. Nenadu Napijalu na njegovim malim kutijama NN acoustics KSN, akustici sobe i kablovima.

2. Kolegi sa ovog foruma @ZZZ na njegovom sjajnom DAC i filteru struje. Zoki jedno mahanje tebi    :wave:

3. Kolegi sa foruma Alexi iz Niša. Integralac Svaja odlično svira. :clapping:

4. Amerikancu koji se potpisuje kao PBTHAL-u. Ubedljivo najbolji vinil ripovi na njegovom sajtu.

5. Rusima koji svojim Topoljima čuvaju "dobro poznati" sajt od demokrata. Na tom portalu rus bazar ostavlja takođe sjajne vinil ripove.

Ponekad će uploviti i neka novija pesma, iz 1980 1990 2000ih,.. jer ja uvek paraleno popunjavam i novije pesme u mojoj zbirci. Ko je skidao ranije moje kompilacije nek je stavi u odgovarajući folder.

Ova sesija ima 183 pesme, odnosno 13,9GB. Skidaj direktno sa servera rar file (dole), nemoj preko torrenta ili zip file (desno). Pesme stoje na serveru nedelju dana. U prilogu imate sve pesme u ponudi.

pop rock 60 70 (II deo).xls

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postoji dva prikladna načina:

1. Meni poštom pošaljetre vaš USB HD - ja vam prebacim - vrnem nazad. Ovde vi plaćate poštarinu. U ovoj kombinaciji možete da odaberete koja vas dekada interesuje i koji muzički žanr, ne i pojedinačne pesme.

2. Dođete do mene u Indjiju, donesete vaš USB HD, prebacimo šta želite. Dok se prebacuje čujete moj sistem koji su pravili ZZZ i Nenad Napijalo. Možete doneti vašu neku spravu pa da uporedimo. Dobijete i piće gratis  :drinks:

Ovo važi sa sve članove foruma. Samo mi se javite koji dan ranije.

Inače pop rock 60 70 (II deo) je još uvek na serveru, još dva dana. Poslo sam ti link Superhik.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Tako i bi... u nedjelju zavrsih u Indjiji, cetvrt Delhi, kod ljubaznog kolege vdzele.  Vratih se sa 160 i nesto GB muzike, ali najveca dobit je par sati ugodnog druzenja, slusanja i diskusije. Znao sam da je trebalo vremena da se ovo uradi ali tek kod njega sam shvatio koji je trud i vrijeme ulozeno u trazenje, selekciju po kvaliteti i razvrstavanje svih GB mjuze . 

Bio je uzitak sve to slusati na njegovom sistemu u akusticki tertiranoj sobi. 

Hvala kolega i do sledeci put (valjda cu biti u boljem stanju) !

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...

III Deo (pop rock 60 70ih)

Evo posle dužeg vremena nastavka kompilacije pop-rock muzike 60 i 70ih. Ko ne zna o čemo je reč neka pogleda moj post od 14 Avgusta 2017.

I ovde ima nekih pesama iz 1980 1990 2000ih,.. jer ja uvek paraleno popunjavam i novije pesme u mojoj zbirci. Ko je skidao ranije moje kompilacije nek je stavi u odgovarajući folder.

Ova sesija ima 300 pesama, odnosno 15,1GB. Skidaj direktno sa servera rar file (dole), nemoj preko torrenta. Pesme stoje na serveru nedelju dana. U prilogu imate sve pesme u ponudi.

pop rock 60 70 (III deo).xls

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj put mi je portal na koji sam uvek postavljao kompilacije javio da će ostati na serveru svega 4 sata a treba 7 dana. Javljaju mi se ljudi koji nisu uspeli da je skinu.

Večeras je opet postavljam. Za postavljanje mi treba 18 sati.

Ako opet bude stajala svega 4 sata prelazim na drugi portal i šaljem novi link za skidanje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...