Jump to content

Prezentacija zvučnika Notax M

Preporučeni Komentari

• Odgovora 237
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Prezentacija HiFi zvučnika Notax M. Pozivam sve audiofile na druženje i slušanje muzike.   Dobro došli. 

Ajmeee, sve pametniji do pametnijeg ... ako nemate para da kupite nemojte ni kupovati, ko ima i svidja mu se, nek kupi. Ko nema a svidja mu se, nek posudi ili nek baci cigare, smanji voznju automobilo

Ma ljudi bitno je da se nesto radi. Ako se proda, proda, ako ne, ne. Svaka roba ima svog kupca i svoju cenu. Samo nek se prave zvucnici, sa rupom ili bez nje...

Postovane slike

Problem je što je Srbenda čovek navikao, pre svega da pljuje po svemu što je dobro, naravno, a i ovde je mnogo veći problem što zvučnik nije "komercijalizovan" na pravi način - možda i jeste u međuvremenu (nisam informisan),

pa se onda omalovažava njegova cena, ono tipa, to je diyerski uradak, drajveri koštaju kolko koštaju, pa kada se uzme digitron i sabere njihova cena (ona cena sa najjeftinijeg sajta bez PDVa, carine i poštarine), toliko bi BRE trebalo da koštaju i gotovi zvučnici, jel tako?

Konstruisanje, dizajn, izrada, tjuning i ostalo, to se ne računa, pa jbt to može svako uz pomoć pregršt onlajn alata za 20 minuta, a ivericu izreže drugar/komšija za 2 piva. Svako je majstor za furnir i lakiranje, šta je sad pa to tolika filozofija......?

Zato treba nalepiti logo na proizvod i zapušiti usta. A i rekao sam, brate Boki počni već da razmišljaš samo o tome da radiš isključivo izvoz, ma koliko ti koječega trebalo za to...

Ja od kada radim sajtove samo za strance počeo sam da živim normalno.

Tesla da je ostao u Srbiji qrac bi sada čukali ovde po vorumu...

Nego da se ne pretvori ovo u još jednu od "onih" tema, bolje bi bilo ne pisati o ceni..

Za neke Boenicke bookshelfe drajveri i materijal koštaju tipa 350 evra, a cena gotovih u osnovnoj verziji je x10..... alo.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Bio sam sinoc na prezentaciji  u prisustvu coveka koji je bio spreman da Notax M plati 1.200e 

Znaci ponuda je vec bilo -_-

Ne znam samo da li je taj info stigo do Borisa

Inace podrska za svaki trud i rad . Sluso Notax M zvucnike u vise navrata , CAK I NA JAKO , JAKO OZBILJNOJ AMPLIFIKACIJI. Ljudi nije sala  , zvucnik ozbiljno radi

U direktnom poredjenju  na jednom testu sa Dy  Contour  1.3,  koji je  inace moj omiljeni regalski Dy zvucnik , Notax M svira bolje od pocetka do kraja

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
oni što je Srajan Ebaen na 6 moons prezentovao ? :to_become_senile:

Mislim da ne. Ovo je sa SS 8545 i 9500,...9700

To sto ti mislis mislim da su one male Tizo...one su micro. Ne, monitori :)

Bas cu da pogledam cene kad se vratim kuci...imam neki pdf.

Sent from my LG-E460 using Tapatalk

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
14 hours ago, Alex said:

Prema DVV-u - zajebite izvoz, ne može, nemojte ni da pokušate, a ako se usudite da pokušate znajte da ste osuđeni na propast - nećete uspeti sigurno. Verujte mu, on se time bavi već 14 godina, sve je propao.

Preterano s***š. Naravno da nije nemoguće, ljudi to  rade, izvoze Karan, NAT, Korato, izvozio sam ja 14 godina, a sigurno ima još ljudi. Poenta je bila da je to veoma veliki korak, ali i važan, zato ga ne treba uzeti olako, onako u prolatu, hajde da izvozimo, kao da je to šetnja u parku. To treba lepo priremiti, iako je sada situacija neuporedivo bolja nego 2002 kada sam počinjao. Sada možeš da šalješ pošiljke u izvozu čak i običnom poštom, i to po dosta atraktivnim cenama u odnosu na ostale metode. Kamo lepe sreće da sam i ja imao tu mogućnost, nisam ali sam ipak izvezao moje filtere u 28 zemalja sveta i  solidno živeo od te delatnosti. U slučaju konkretno Borisa, mogu sve da mu kažem i pokažem "na gotovo" i da ga upoznam sa kim treba da celu tu pripremnu fazu obavi bez većih muka što se organizacije tiče.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

dayens studio monitori su koštali 1400e

boki je te monitore pravio i prodavao za 1200e...korektno

ove notax ne znam...drajveri su oko 500e, skretnica, kutija, znanje...za naše tržište mislim da može i treba jeftinije a za preko je 1700e prava cena

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ajmeee, sve pametniji do pametnijeg ... ako nemate para da kupite nemojte ni kupovati, ko ima i svidja mu se, nek kupi. Ko nema a svidja mu se, nek posudi ili nek baci cigare, smanji voznju automobilom (ili ga proda, a motor zadrzi), ne ozeni se (ili se razvede) i ne pravi djecu ,... :)

Boki, tebi sve najbolje i da ih prodas bilion, sto ovdje, sto tu .... i ako mozes, dodaj i jos jednu 0 na kraju :)  

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Bolje ne o ceni.

Boki je stavio koliko misli da treba, a na kupcu je da iskešira ili zaobiđe. Mnogo jednostavno.

Moje lično mišljenje, kada pogledam vani šta se sve prodaje i za koje pare... da uradi malo lepše estetski kutiju, može da progura za 5000-6000e.

Ako se ide u ezoteriju, pa se dodaju electromechanical parallel resonators stage II i quantum purifiers, pa onda Mundorf silver gold oil evo i ostale trte mrte drkanđe, lagano 10.000e, bez muke. I to da se pobiju, da ne postiže da napravi.

Evo ga S.Boenicke kakvu je atrakciju napravio, ni od čega. Ima porudžbine za godinu unapred.

A takvih je mnogo.

Kad krenem da čitam onaj 6monns - šlogiram se, šta se prodaje i za koje pare...

Naravno, to sve treba da ide kroz legalne tokove, firma, PDV, marže, takse, itd... Kao što već rekoh, ako nema toga, onda cena podleže komentarima mnogih, a onda ide i žalosno spuštanje iste... naša realnost.

Čik odi kod Audioprane ili na Stereodesk i pogađaj se :) Nećeš dobiti ni odgovor na mail.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...