Jump to content

Kineski zmajevi


Lemur

Preporučeni Komentari

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ako je ikako moguće, rastegni se malo preko 200e, i sastavi JL Sounds DAC iz modula. (AK4490)  I2SoverUSB+DAC pločice su 110e, napajanje 37e (bez trafoa), analogni deo sa 2XLME49710 je 52e. Opciono display i DRV603 filter board, kao i zaseban oscilator board. Nije loše obratiti pažnju da se ima posebno stabilisano napajanje za svaku pločicu.

Kao što se vidi, osnovni deo, bez trafoa, kutije i konektora je 200e. Razlog što ovo preporučujem je što je Bugarin odradio sve kako bog zapoveda, po data sheet proivođača, a Kinezima se nikada ne zna šta su smandrljali. Najčešće raščerupaju originalnu shemu da bi uštedeli, pa je i zvučni rezultat takav. Slušao sam jedan pomenuti AK4490, i to je veoma dobro.

Ima solidnih kineskih uređaja, ali ko bi međ' aliexpress ekipom pronašao šta valja. Dobri su gotovi uređaji Audio-GD, ali to je već znatno veća cifra. Ko zna zbog čega. :lol:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, mrcelavi said:

Koristim S.M.S.L. M8 i mogu toplo da ga preporučim, naravno onima kao ja, koji ne umeju da sastave nešto bolje. Usb DsD dac a izađe čini mi se oko 250 šuški.

DC powered, na to mi se odma spusta... nivo raspolozenja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 10/11/2016 at 10:00 PM, Lemur said:

DC powered, na to mi se odma spusta... nivo raspolozenja

Pogledaj i ovaj DC powered uređaj. http://www.m2tech.biz/it/commerce/?mod=product&cat_id=1&product_id=53

Znam jednog što ima http://www.m2tech.biz/it/young.html koji je takođe DC powered uređaj i lepše zvuči od mog ak4459 kineza.

DC powered uređaj znači da lakše možeš da unaprediš kvalitet dolazeće struje po meni. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...