Jump to content

P: Philips CD 692 sa 6111 cevnim izlazom


velicko

Preporučeni Komentari

Kako mi je potreban novac za komponente za nove igračke, odlučio sam da se odreknem jednog meni dragog CD playera, i da ga ustupim bilo kom ko je spreman da izdvoji dovoljno novca.

Dakle:

Prodajem CD Player Philips CD 692 sa 6111 cevnim izlazom.

Izlaz CD playera je modifikovan od strane Elephantus Audio. Ugrađen je tube out zasnovan na cevi - sub mini twin trioda 6111.   U pitanju je low noise cev sa military grade specifikacijama (deklarisana na preko 100.000 sati). 

Osnovna šema po kojoj je započeta modifikacija je u attachovanoj slici, ali je implementator uradio dodatne izmene i prilagođavanja (promenu nekih napona, vrednosti kondenzatora na katodnoj cevi...).  Po istoj koncepciji je rađen i CD Audio Note UK CD-2.1x MkII, koji na zapadu košta preko 3.500 EUR.

Sve komponente su pažljivo birane i uparene pa je kao rezultat dobijen izbalansiran i sonično veoma prijatan i prirodan zvuk. 

Cena na Kupujeprodajem je 180 EUR.  

https://www.kupujemprodajem.com/Philips-CD-692-sa-6111-cevnim-izlazom-37483891-oglas.htm?filter_id=

Za članove foruma popust (ponudite) cenu.

Može i zamena za komponente (uz moguće doplate...) (npr, 12 kvalitetnih RCA za kućište, grafički lcd displeji, dobri rottary encoderi... upareni 2SK170 i 2SJ74, Muses 72320...)

Pozdrav,

sl1.jpg

6111 tube out.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 0
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Postovane slike

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...