Jump to content

P.audio horne


Dacho

Preporučeni Komentari

50 minutes ago, NIXIE said:

Ne verujemo dok ih ne izmeriš. :lol: Kod mene isto zvuče bolje nego što izgledaju, zato što ne liče ni na šta.

Uskoro će biti detaljno mjerenje kada mi dođe DSP sa ampom....nisam htjeo do sada mjeriti jer je sigurno pušiona...:D;)

Zezam se malo...gruba mjerenja smo radili ali ne dovoljno. Bit ce to super.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Dacho, imam isti taj mike, kopija Behringera ECM8000, merili kod mene oba, skoro identicni. Predpostavka je da imaju iste kapsule, tako da mozes da uzmes cal. file od ECM ako hoces, mada IME, i ne moras. Razlike su minimalne ispod 30-ak Hz i na krajnim visokim, 1dB -par dB sto je zanemarivo. Imam negde poredjenja sa oba, ako pronadjem bacicu grafik.

Inace, sluzi me dobro ima 5-6 godina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, damic said:

Dacho, imam isti taj mike, kopija Behringera ECM8000, merili kod mene oba, skoro identicni. Predpostavka je da imaju iste kapsule, tako da mozes da uzmes cal. file od ECM ako hoces, mada IME, i ne moras. Razlike su minimalne ispod 30-ak Hz i na krajnim visokim, 1dB -par dB sto je zanemarivo. Imam negde poredjenja sa oba, ako pronadjem bacicu grafik.

Inace, sluzi me dobro ima 5-6 godina.

Očigledno da ću morati tako jer od Superluxa nigdje nisam ništa našao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

Već neko vrijeme su kutije raskupusane pa se finiširaju neki detalji na njima. Unutrašnjost sam po stijenkama dodatno dampirao tj obložio, ispuna neide nikakva, nema potrebe samo usporava zvuk.

Šiljci još nisu gotovi za postolja ali sam ih privremeno stavio na kotače zbog lakšeg pozicioniranja jer su preko 100 kg.

Stigla je i elektronika sa DSP -om i to je sada u fazi montaže.

20180420_181641.jpg

20180403_192402.jpg

20180403_192522.jpg

20180420_181724.jpg

20180420_181801.jpg

20180403_192204.jpg

20180420_181833.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...