Jump to content

P.audio horne


Dacho

Preporučeni Komentari

25 minutes ago, chakija said:

Mnogo dobro izgledaju! 

Svidja mi se sto imaš i malu kutijicu pride, kad ove velike dosade malo da promeniš :)

A nemam ih više...sada sam u zid uglavio ove Teufele za backup sistem...ali tko zna mozda nabavim neke male bombončiće za promjenu.

20180311_150250.jpg

IMG_20180421_171246_026.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
4 hours ago, damic said:

Dacho, obzirom da si sada na aktivnom sistemu, imas li neki komentar-poredjenje aktiva vs pasiva, prednosti, mane i slicno?

Tesko mi je to usporediti posto sam vec dugo na aktivnim sistemima. Ovaj zadnji koncept je samo daleko napredniji od svih do sada. Od kada sam presao na aktivne sisteme uglavnom su u pitanju driveri sa daleko vecom osjetljivoscu i dinamikom koji se vrlo rijetko upotrebljavaju u takvoj slicnoj kombinaciji a da je pasivna.

Jednostavno to su totalno drugi koncepti u odnosu na klasicne pasivne zvučnike što sam slušao i posjedovao.

Ono što mogu zaključiti u odnosu na pasive je to da je daleko veći konfor prilagodbe zvučnika određenom prostoru. Ono što je isto bitno razina mikro i makrodinamike je neusporediva sa pasivnim zvučnicima, to bih pripisao upotrebi dosta i vrlo osjetljivih drivera i to što nema nikakvih filtera ili sl. elemenata između pojačala i drivera, znači protok signala bez ikakve kočnice i filtracije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima li sanse da nam prikazes odziv niskih tonova 20Hz-200Hz, bez smoothinga sa mesta slusanja? Vidim da si na susednom forumu pominjao merenja, pa velim, ajde da pitam.

Ako ti je nezgodno, nema problema.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, damic said:

Ima li sanse da nam prikazes odziv niskih tonova 20Hz-200Hz, bez smoothinga sa mesta slusanja? Vidim da si na susednom forumu pominjao merenja, pa velim, ajde da pitam.

Ako ti je nezgodno, nema problema.

No problem, uskoro...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Kako nije?

Ima dva centra rotacije i model klizac za frezu..vidi se fiksirana kalota na slici, a pre toga moze da fiksira ram(i frezu na odredjenoj poziciji) i okrece kalotu, do polufabrikata.

Ali to je vec, visoka umetnost geometrije i neprskano majstorstvo. :) 

A freza je cudo. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 9 months later...
  • 10 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...