Jump to content

Prodajem Toshiba 2SC3423Y i 2SA1360Y tranzistore


viktor1986

Preporučeni Komentari

Teska srca sam odlucio da postavim oglas za prodaju Toshiba 2SC3423Y i 2SA1360Y tranzistora. Tranzistori su novi, nikada korisceni niti zalemljeni. Jedino su probani na multimetru zbog merenja pojacanja koje vidite na slici. Poceo sam da ih skupljam pre par godina i nakupilo se.

Imam 63komada 2SA1360Y i 78komada 2SC3423Y, ukupno dakle 141 tranzistor. Kupljeni su bili u Belielektronik, MGelektronik, Mouser i Tevetron Hrvatska. Davno su prestali da se proizvode i tesko ih je naci negde u prodaji a i ako se nadju(ih ih svega na nekoliko mesta) cena bude malo jaca.

Prodao bih sve zajedno. Cena je 10000dinara(81e) za sve a to ispadne 71dinar(0.6e) po komadu. Moguca zamena za Tomos T14M i T15SLC delove.

064/231-28-98

Desetak odprilike tranzistora sa slovom T(oznaka Toshiba prvi natpis na tranzistoru) i 2I(serija) oznakom su kupljeni u MGelektronik, desetak odpilike tranzistora sa kosim slovom T i podvoceno crtom ispod 028 broja su kupljeni u mouser-u, ostali sa kosim T i 2G i 0C oznakom su kupljeni u belielektronik i Tevetron.

 

Na drugom forumu, dvojica forumasa su pokazala interesovanje za 35parova. Ukoliko je jos neko zainteresovan za manju kolicinu neka pise ovde a posle se sami dogovarate oko podele po hfe grupama. Prioritet ima kupac koji je zainteresovan za kompletnu kolicinu. Delove saljem tek kada se popuni kolicina tranzistora iz oglasa(u slucaju parcijalne prodaje).

 

 

DIY1.jpg

DIY2.jpg

DIY3.jpg

DIY4.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...