Jump to content

MrCelavi set up!


mrcelavi

Preporučeni Komentari

vala isto kao kad bi Plant pevao nesto (zensko) iz Norme

jbga,neke pesme jesu cisto ovaplocenje femininog , a neke maskulinog ........

 

povrh toga sto je ovo pesma totalnog macorskog ludila .........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E daš im tortu oni komentarišu tacnu :D, ne smeta im kad Fujita peva Stinga i da ne nabrajam. 

Doktor morališeš opasno, jok ajd  da svoj deci začepimo usta da ne bi izazivali niske strasti i ostalo. Ja slušam njen glas, njenu interpretaciju a ti analiziraš reči i određuješ šta je primereno nekome šta ne. Baš svašta.

@Zen, upravo tako Plant ne može da otpeva nešto iz Norme, al mala može Planta , ebi ga 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, grozni said:

MR Celavi ne diraj mi bre Docu :crazyrocker::wub:... Nas dvojica smo i kuvani i peceni zajedno.   :wave:

Nikog ja druže moj ne diram, samo mi nekad RESPONCE linija nije baš ravna, jebi ga mora još da peglam skretnicu :D

samo diskutujemo, u mojoj sobi je dozvoljeno sve reći i možemo o svemu da raspravljamo, bez ljutnje i uvreda.

Ha ha veći responce na video nego na ceo sistem!

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sistem ti luce, no si daleko da ga cujemo. Jbg, ja sam sakat u ruke, nemam nikakvo pravo da ga komentarisem, pre ces ti moj kad dodjes vamo.

A na broj komentara sam naucio. I moj i Wolandov gramofon ( sistem, zvucnici...), jos masa uredjaja proslo tiho, tiho, tiho... Jos me neki opleli kad sam to iskomentarisao, al da ne gnojim temu :wave:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma sve je to ok, kapiram te, nisam ni okačio sistem da bih se Q.... pre bi trebalo da se pokrijem ušima kad vidim dole kakve sisteme ljudi imaju a za ovde tek da ne pričam.

Ovde, na ovom forumu su važni saveti, ispravke, kritike jer ovi nije neki fensi forum gde se okupljaju pozeri.

E ovo ti je skroz pogrešno, to bi bilo bolje ovako i td. je ono što nas ovde okuplja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...