Jump to content

Iron Pre


Preporučeni Komentari

klasicna majstorska sarena laza , moj Woli :smesna:

pcbs su klasicno tinovane , a zuta mu dodje od zute tavanice na terasi gde je slikovano ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa da , ja uvek narucim tinovanje belim zlatom

tako mu dodje preputionije , lakse se proda to audiophools

 

sve su lajnapovani za narudzbu ....... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

ima

 

pomalo u popunjavanju plocica , ali je zato major napredak u resenju da radi jednako dobro ( citaj - jednako mala izoblicenja i jednak THD spectra , narodski receno jednak milozvuk)  i kad radi Bal- Bal , i kad radi SE-Bal  (konvertor SE inputa u bal output)

 

posle jedno dva sata panike , dosao sam do elegantnog i prostog resenja ...... ...... bez ubacivanja ulaznih trafoja i slicnih logicnih kerefeka :P

 

tako da je samo ostalo da realizujem celu skalameriju o'ma posle godisnjeg

ms'm , najbolje stvari prorade iz prve , odmah iz glave ........ a sve ono sto si se na stolu napatio pre nego ti sine , onda i ne racunjas :smesna:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Zen Mod said:

ima

 

pomalo u popunjavanju plocica , ali je zato major napredak u resenju da radi jednako dobro ( citaj - jednako mala izoblicenja i jednak THD spectra , narodski receno jednak milozvuk)  i kad radi Bal- Bal , i kad radi SE-Bal  (konvertor SE inputa u bal output)

 

posle jedno dva sata panike , dosao sam do elegantnog i prostog resenja ...... ...... bez ubacivanja ulaznih trafoja i slicnih logicnih kerefeka :P

 

tako da je samo ostalo da realizujem celu skalameriju o'ma posle godisnjeg

ms'm , najbolje stvari prorade iz prve , odmah iz glave ........ a sve ono sto si se na stolu napatio pre nego ti sine , onda i ne racunjas :smesna:

 

to sam ja korumpirao Zflazara da pita  :Viannen_loungelizard: :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, Zen Mod said:

i.......

ms'm , najbolje stvari prorade iz prve , odmah iz glave ........ a sve ono sto si se na stolu napatio pre nego ti sine , onda i ne racunjas :smesna:

 

a kako radi kasetoven ?

 

:P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...