Jump to content

Analog heaven?


Superfi

Preporučeni Komentari

Par slika. Orpheus i Stax su elektrostatske sluske a Audeze su magnetostatske. 

Prve dve bolje za dva koplja i neuporedivo udobnije. Audeze kao da nosim slem na glavi. Stax je vec sam po sebi ezoterija ali Orpheus? Uhh...drzati ih na glavi bi vec bilo dovoljno upustiti se na ovaj put.

Veoma brzo ce se pokazati da nijedne nisu ni blizu stereo sistemu naseg domacina...

rsz_sennheiser_orpheus.jpg

rsz_trio_fantasticus.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zaista je tesko reci sta nas je sve docekalo...

 

Ukratko: 5 prelepih gramofona, svaki sa po 4 rucke. Na svakoj rucki ezoterija teska od zvucnica. Ampovi jos zesca ezoterija...A zucnici...Kojim redom poceti? Koju poslugu porati? :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Robert je bio toliko ljubazan da nam je pustao svaku ruckicu/glavu kako bi mogli cuti razlike. Posao su mu znatno olaksavali phono-stepeni koji imaju 4 ulaza. Blagu prednost bi dao Colibriju. Takodje mi se veoma dopao i Black Beauty, vise od SL RG8.  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Accu je imao neki problem...desni kanal nije radio kako treba. Steta. Audio Note se meni nije svideo kao Clearaudio. Obe CA su radile veoma ugladjeno ali manje atraktivno od bilo koje VdH. Nije isti phono stage tako da nema smisla bilo sta zakljucivati. Do sada, favoriti CA Goldfinger i Titanium :o 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...