Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016

Preporučeni Komentari

• Odgovora 371
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Ne treba toliko daleko da se ide, Triode festival i Žarula fest u HR, ali namjerno nisam htio da ih spominjem. Kome je stalo to nije daleko da se ode. Koliko znam BB i još par članova ovog foruma su i

Donesem nešto od ovog: (sad sam u Beloj fazi - samo jako)   Ja k'o što sam rek'o, voleo bi' da neko donese kakvu mernu opremu, bar jedan osciloskop i generator f-ja (da malo preme

@vladd Ne znam čemu taj negativan stav. Svaki pristup i svaki sadržaj će naći svoju publiku. Ne mogu svi isto da misle i iste stvari da ih zanimaju. Uzmi šta ti se sviđa, ostalo ne diraj. Vjerujem da

Postovane slike

Sofija bila 2015 u novembru, računam da ako/kad bi bilo i ove godine Expo u Sofiji da napravimo ultimativnu Južnu Turneju sa biatlonom Niš DIY-Sofija HighEnd etapama, pa ko preživi pričaće???

naravno nemam ništa protiv ni lakog alkoholnog petinga u Vajdaság u periodu 10-15 july...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

...dočekamo Ninju na erportu, odvedemo ga da opere noge u anubisovom lavoru, zatim ga skuvamo u kotliću u Bečkereku u koji nije upao kao mali ne-svojom-krivicom, zatim ga sa etnosalaša Trofej smestimo na tajnu lokaciju na Majkinom Salašu i onda ga preuzima SuperŠtajn i vodi ga na factory tour u Elektrostatičku Dolinu Gdin Mikovića vozeći ga u gepeku trajka a nas, domaće upregne ko marvu điiii zmaju!!! A, šta kažete?

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
28 minutes ago, Zflazar said:

...dočekamo Ninju na erportu, odvedemo ga da opere noge u anubisovom lavoru, zatim ga skuvamo u kotliću u Bečkereku u koji nije upao kao mali ne-svojom-krivicom, zatim ga sa etnosalaša Trofej smestimo na tajnu lokaciju na Majkinom Salašu i onda ga preuzima SuperŠtajn i vodi ga na factory tour u Elektrostatičku Dolinu Gdin Mikovića vozeći ga u gepeku trajka a nas, domaće upregne ko marvu điiii zmaju!!! A, šta kažete?

Hm, i tebi doktorica prepisala Elicea...?

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

A sta fali Nautickom selu u Boljevcima  

Minus 

Nije radila klima kako treba 

Ogroman broj komaraca

Akusticki los prostor za slusanje muzike

Plus

Lokacaija 

Komfor za rostilj

Reka za kupanje 

Kucice na vodi

Mada svejedno, nije losa ni promena

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

I sta sad....?

Maltene mi izgleda bolja varijanta individualnih poseta 3-4 ili 5 ljudi kod nekog od forunasa, a istog podle castimo ruckom u omiljenom restoranu (i zeni deci platimo rucak i setnju, da ne budu kuci tog dana). I tako par mini fak'ova a veliki ako bude bude, ako ne...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

ma opušteno, iskristalisaće se do kraja šta je narodna volja, ja imam u planu svakako jednu posetu Severu i Jugu tokom ove godine, na severu ciljam forumaše u okolini Subotice a na Jugu Sofiju (Vergaru) sa hajend dražima i fakultativno druženje sa tamo zatečenim Forumašima. Ako pretekne nešto i preko toga, super, ako ne, nije ni to problem, u planu mi je još par mini-ekskurzija do beogradskih i vrbaških drugara, što bi rekli nije mi oglavu da se kidam da li će ili neće biti nekog masovnijeg diajvaj iventa...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
22 hours ago, Vix said:

I sta sad....?

Maltene mi izgleda bolja varijanta individualnih poseta 3-4 ili 5 ljudi kod nekog od forunasa, a istog podle castimo ruckom u omiljenom restoranu (i zeni deci platimo rucak i setnju, da ne budu kuci tog dana). I tako par mini fak'ova a veliki ako bude bude, ako ne...

sjajna ideja.

uvek sam za to raspolozen.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ja mogu kad kod ja hocu tj.udesim pa krenem.Ajd sad sa juga da se javljaju stizu Lale bez obzira na daljinu.Bilo bi lepo da se odrzi jedan FAK i tamo radi balansa i drugog stimunga ali zato se morate prihvatiti organizacije.:pivo:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...