Jump to content
stein

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016

Preporučeni Komentari

Još se nije ni pojavila neka konkretna informacija. Datum tako-tako ali ja sam postavio par pitanja i oko kapaciteta smještaja i zauzetosti. Zbog nedostatka informacija se nisam pisao na spisak jer mi je malo složenije isplanirati. Ne znam da li se i ko prihvatio organizacije ali s ovakvim odazivom i ne može ništa da uradi. Kolega Vix je, ako sam dobro shvatio, izrazio želju da ga se stavi na spisak pa evo i njega i mene. Ako sam pogriješio izvinjavam se.

1. zflazar 11-12. jun spava na Salašu, plaća

2. ZM 11-12. jun spava na Salašu, plaća

3. stein 11-12. jun spava kod kuće, deli troškove sa svima ostalima. (nudim alternativni prostor za šatorovanje)

4.2a3 11-12 jun dolazi ne spava placa ko da spava ako treba nekom sator mogu i to da ponesem 2 komada.Blizina i moje vikendice na Tisi moze 8 coveki da spavaju pa sutra da se vratimo za salas.

5. silentbob 11-12. jun spava na Salašu, plaća (nudi prevoz bg.zarkovo - salas i nazad za 3 osobe standardnih gabarita)

6. Vix, 11-12. jun, vjerovatno spava u Subotici, ne na Salašu, plaća

7. kan042, 11-12. jun, plaća, vjerovatno dolazi, ovisno o poslu i prevozu. Spava gdje može ili mora.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Izgleda da po prijavama nema vise zainteresovanih.Ili je mnogima daleko ili nema interesovanja ili treba promenuti lokaciju a i samu organizaciju.Do sada se samo Steinika prihvatio organizacije pa ko moze nek se izjasni.Auditorijume izjasni se za mesto i zelju okupljanja ili da se ne Fakujemo ove godine.:confused1:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

ja ne mogu nikoga da nateram

sto mogu , to je da se pomalo druzim kad god stignem

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da datum i mesto nisu dobro odabrani a ni organizator. Ovako nema smisla jer onda to nije to. Možemo se skupiti al' "privatno" pa to zvati kako god hoćemo. Ajd da ostavimo da se vidi ali da se ne vezujemo izričito za 11-12. niti lokaciju...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Meni se 11-12 pada u sred ispitnog roka, mislio sam da če kao prošle godine biti malo kasnije...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

predlažem da anketiramo zainteresovane konzumente po par pitanja tipa

-ko bi išao

-kad bi išao

-gde bi išao (mslm geografski)

-šta bi nosio (kotlić, pojačalo....)

pa da stvari budu jasnije

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da ce doci dosta vise ljudi. (Sale XA, Bajlag, Suca...Somborci, NS ekipa?)

Meni je uzasna frka ali naravno da cu doci ako se ista organizuje. 

Sta bude falilo donecu. 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Sto se mene tice moze i bez Fak-a; manja grupica da se sretne u Subotici ili salasu, ruca, divani, moze i bez sprava... :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 hour ago, Superfi said:

Mislim da ce doci dosta vise ljudi. (Sale XA, Bajlag, Suca...Somborci, NS ekipa?)

Sta bude falilo donecu. 

Bez tebe - nista.

Nisam jos sreo nekoga a da tako zna da ispece rostilj :) majke mi.

ono poslednji put bilo je fenomenalno.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
14 hours ago, Superfi said:

Sta bude falilo donecu. 

Ja sam namjeravao da dodjem ove godine, cak i da ponesem monoblokove, medjutim sve se odigralo jako brzo i ne mogu da se organizujem da dodjem za desetak dana. Trebali smo da otvorimo temu bar mjesec ranije :( 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Koliko vidim biće na jesen. Može i tako. Može i negde da se vidimo, ispričamo uz klopu i piće, bez HiFe.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Momci, zbrzili ste ga neverovatno. Ned moze da 15 dana da se organizuje i mesto i vreme i dogadjaj. Nisam se prijavio samo iz razloga sto je prebrzo organizovano i sto nisam bio siguran za taj datum, inace nije mi smetala daljina.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kako stvari stoje bice pomeranja za kasnije,odmori, ispiti leto a moz rostilj ipeci i kad bude malo hladnije:matrix:.Ajd sad svi na odmor.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...