Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016


stein

Preporučeni Komentari

2 hours ago, grozni said:

Bez zelje da budem partibrejker ....a prikazali bi sta (koji fundus)....Il ljudi ne rade ( u sta sumnjam), il ne prikazuju ( u sta verujem), il se ne bakcu iz ko zna kog razloga, il osecaju savrsenu kurcobolju. Kad se prijave oni koji bi prikazali nesto, onda se prema tome trazi i prostor valjda. Znaci prvo sta bi se prikazalo, pa sve ostalo.

Namerno sam ovako grubo napisao ne bih li malo podstakao raspravu. Plus, cisto kao  ideja. Moglo bi i neko predavanje. Ima ovde ljudi koji itekako imaju sta da kazu i verovali ili ne da nas ponesto i nauce. Nemojte samo da nam opredeljujuci faktori budu cena benzina, velicina tanjira ili vec neka druga sekundarija.  

verovali ili ne, za 5 meseci do datuma potencijalnog ŠvajserBala ako kreneš da štekaš samo po 20€ mesečno, imaće svako do tad i za benzin i za smeštaj i za klopu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam probao da nas organizujem oktobra, i pored svih problema koje vucem sa sobom (mada svi mi imamo probleme, realno),

al me zao bese sto nekako slabasan odziv bio, i to.

Licno sam se uverio da je u Sisevcu jako lepo, priroda, tisina, sprave bi nam odzvanjale po onim brdima i sumama :D

Kazem, problem je eto sto je nekima taj "jug" Srbije jako daleko, je*iga sad.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја свакако долазим. Прошли ми пут нису били 600+ километара проблем у једном правцу. Мада... не би било лоше мало јужније овог пута, ако се може.

Ако је октобар, доносим нови грамофон, пар ручица и Firstwatt F1.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nači imali smo @Zen Mod @Zflazar @sir Oliver i @InSides što donose nešto konkretno, dvojicu što donose nešto i jednog što se vajka :) ajd da se konkretizuje to nešto i vajkanje, msm - da se prebrojimo, barem načelno, da dođemo u poziciju da razmišljamo o mestu i datumu

orijentacioni datum - ne pre 15 Septembra.. možda se čini da je daleko pa će se lako, ali ako se žele svi oni sadržaji, tada nije daleko

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, shonne said:

 

Grozni, ti si to uzeo lemilicu u ruke jos i hoces poneso da naucis?

 

Ne pada mi na pamet da lemim, ja sam samo korisnik pun entuzijazma, a ti slobodno pitaj sta te interesuje....sve cu ti objasniti na licu mesta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Donesem nešto od ovog:

DSC_0133.thumb.jpg.715de7417d54cb80b715a1e07b37eb50.jpg

(sad sam u Beloj fazi - samo jako)

 

Ja k'o što sam rek'o, voleo bi' da neko donese kakvu mernu opremu, bar jedan osciloskop i generator f-ja (da malo premerimo te ampove), neko možda mernu opremu za zvučnike (da malo premerimo te zvučnjake), i eventualno 3.6m 3lbs i Cukk (ili floating boile - da premerimo šarane - ako se upeca uopšte- ako bude u Sisevcu uopšte).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 minutes ago, Zflazar said:

...na žalost tema o okupljanju ljudi koje vezuje sličan afinitet prema samogradnji, elektronici i muzici je manje zapaljiva nego neka tema o dnevnopolitičkim i tabloidnim dešavanjima :(

Мало нас је, ал' смо говна.

Него једно озбиљно питање, како ове године би донео ствари, дали може неко од вас да ми помогне да схватим које су царинске процедуре за декларације? Ако завршим грамофон, то би био цел гепек кутија, па не би да имам проблема на улаз у/излаз из Србије.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije mi problem da vucem sprave sa sobom, ali ih nisam ja pravio; ja sam pravio kutije i brinuo kako ce estetski da ispadne. Mogu da donesem (ako mislite da je interesantno):

-linijski pretpojacivac koji je po vlastitoj shemi napravio Dragan Bojanic iz Jagodine, aka Theoretician, a ja skutijao, sa A12Z1;

-pravi Hiragin Le Monstre pojacivac, sa 1,2 Farada, takodje rad Theoretician-a, u mojoj, odnosno gotovoj kutiji;

-Pass B1 bafer, sa dodatom ecc88, rad Branka Nikolica, u mojoj kutiji;

-6P6S po Saksovoj shemi ;Zlaja svajsovao, moja kutija;

Ne znam kada ce biti svajserbal, ali ako je termin na jesen, donosim i "a la Bastanis" kutije, sa Altek basovima koje su u pocetnoj fazi izrade. Ja cu obaviti tezacki dio posla, a umni Milan Dragojlov.

Ostale stvari su mi fabricke izrade, posto se radi o diy svajseraju, ne znam ima li smisla donositi ih?

Mozda jedino izvor i kablici,da se ovo upotpuni i  cuje se kako u stvari radi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...