Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016


stein

Preporučeni Komentari

A sta fali Nautickom selu u Boljevcima  

Minus 

Nije radila klima kako treba 

Ogroman broj komaraca

Akusticki los prostor za slusanje muzike

Plus

Lokacaija 

Komfor za rostilj

Reka za kupanje 

Kucice na vodi

 

Mada svejedno, nije losa ni promena

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I sta sad....?

Maltene mi izgleda bolja varijanta individualnih poseta 3-4 ili 5 ljudi kod nekog od forunasa, a istog podle castimo ruckom u omiljenom restoranu (i zeni deci platimo rucak i setnju, da ne budu kuci tog dana). I tako par mini fak'ova a veliki ako bude bude, ako ne...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma opušteno, iskristalisaće se do kraja šta je narodna volja, ja imam u planu svakako jednu posetu Severu i Jugu tokom ove godine, na severu ciljam forumaše u okolini Subotice a na Jugu Sofiju (Vergaru) sa hajend dražima i fakultativno druženje sa tamo zatečenim Forumašima. Ako pretekne nešto i preko toga, super, ako ne, nije ni to problem, u planu mi je još par mini-ekskurzija do beogradskih i vrbaških drugara, što bi rekli nije mi oglavu da se kidam da li će ili neće biti nekog masovnijeg diajvaj iventa...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 hours ago, Vix said:

I sta sad....?

Maltene mi izgleda bolja varijanta individualnih poseta 3-4 ili 5 ljudi kod nekog od forunasa, a istog podle castimo ruckom u omiljenom restoranu (i zeni deci platimo rucak i setnju, da ne budu kuci tog dana). I tako par mini fak'ova a veliki ako bude bude, ako ne...

sjajna ideja.

uvek sam za to raspolozen.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja mogu kad kod ja hocu tj.udesim pa krenem.Ajd sad sa juga da se javljaju stizu Lale bez obzira na daljinu.Bilo bi lepo da se odrzi jedan FAK i tamo radi balansa i drugog stimunga ali zato se morate prihvatiti organizacije.:pivo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam sada vremena za FAK pa i ne otvarah temu, sad vidim prozivate mapetovce, pa da odgovorim:

Mogu na jesen, i da organizujem i da prisustvujem, trenutno mogu samo da prisustvujem, i to vrlo malo.

U Nišu nema omaške što se hrane tiče, e sad za prostor mi ne pada ništa pametno na pamet, ali ima tu i tamo štogod... Onaj drugi mapetovac Branko bi mogao nešto pametnije (kontam stariji) da predloži.

Nešto ovako mi je mnogo recimo interesantno, em je na pola puta, em lepo: http://www.apartmani-srbija.com/etno-selo-moravski-konaci   (samo da imaju neku veću sobu gde može da se uključi neki kasetofon da nam nešto svira).

Ne mora to, al tako nešto... listah net, po Nišu samo neki hosteli sa minimalnim sobama ili konferencijske sale u pločicama. Eksterijer ulični ambijent.

Kažem, Siroma mora da ima nekog keca iz rukava.

 

edit: Lepo ovo etno selo Plana, em jeftino, još kad bi hteli za taj dan-dva da nam razmaknu stolove i stolice, taman akustično-drveni ambijent: http://www.etnoselo.rs/galerija-restoran

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo se vratih sa produzenog vikenda i vidim "prozivanje". Sasvim na mestu. Toliko pisanija o turisticko gurmanskoj ponudi Nisa, kukanja na daljinu, normalno je da bi Nis bio odgovarajuce mesto za Svajserbal.

Nekoliko dana intenzivno razmisljam i ne mogu da pronadjem lokaciju za FAK. :(

Nije problem za smestaj, nije ni za gurmanluke ( u Nis se ne moz' zahebes) ali ne pada mi na pamet sala gde bi se izlagali a jos manje probavali uredjaji.

Ima i zanimljivog istorijskog sadrzaja za posetiti, ( Cegar, cele Kula, Niska Banja,Jelasnica,..) sto sam i pokazivao diyerima koji su mi dolazili ( sto zbog mene sto zbog Nisvilla)

Do kraja meseca sam na godisnjem od prosle godine pa ima i vremena da organizujem zakup i ostale zavitlancije ali mi ne pada na pamet lokal sa salom. Onaj u Vrdniku , ma koliko bio niske kategorije za nasu namenu je bio odlican, a ja ne znam ( ili sam blokirao) ni jedan takav u okolini.

Ako neko ima predlog nek iznese pa da se bacim na organizovanje.

Ako bi bilo bez uradaka samo druzenje,  ( da ne trazim salu) onda lako.

Moze i za vreme Nisvilla. Svi su dobrodosli na celodnevni program, prepodne turizam, popodne gurmanluk, uvece kultura.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam konstruktivan predlog - Aleksandrovac.

Ice i pice odlicno, tj ice ne znam u selu ali znam u radijusu od 15km 2 spektakularna mesta (ribnjak Salus sa najboljom pastrmkom u zemlji i jos nesto cijeg se imena ne secam a gde se jede rostilj i pecenje...), plus sto se u ovom smestaju moze naruciti odlicna domaca hrana tipa sarma, punjene paprike, razni rostilji, musaka itd. Dorucak je ukljucen u cenu nocenja i BRUTALAN je, obicno se posle toga ne moze jesti barem do vecere. Ustipci, kajmak, prsuta, omleti, sir, salate.

Smestaj je etno selo Slatkovac, od milioste za zaselak Latkovac nekih 500m od centra Aleksandrovca.

http://ethno.co.rs

Slusaonica - morao bih da zovem da pitam kakva je i kolika prostorija u kojoj su slikane slike u kategoriji seminari i predavanja. Pretpostavljam najmanje 25-30m. E sad moguce da je tu i trpezarija ali kad je lepo vreme tj lepo moze se jesti napolju.

Isto tako mislim da najmanje 2 apartmana imaju neku vrstu dnevnog boravka od napamet pisem 15m2 gde bi se dali montirati manji sistemi.

Mesto je 250 km od Bgd, stize se za max 3 sata opustene voznje ili brze.

Gurmani i vinopije mogu da naruce veceru kod vinara Gage Ivanovica, on i njegova zena kuvaju bolje od bilo kod francuskog kuvara u krugu od 1000km.

Boravio sam tamo vise puta, mesto je super. Takodje je moguce ako trazite formalno mesto da bi lokalni Dom Kulture mogao imati dobru salu, glavna je odlicna ali prevelika. Sasvim sigurno ima super sala u Muzeju vinogradarstva ali bi tamo bili malo uljezi. Mislim da zapravo kompleks Slatkovac ima sve sto nam treba.

Ako slucajno odemo dole a kolege sjuga ne dodju, bice jebeni, na vreme upozoravam.:ph34r:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cekajte, treba da proverimo kada je ceo kompleks slobodan. Nema tu bas toliko kreveta, cenim jedno 15-tak otprilike ili tako nekako. Mislim, moze da se spava jos negde u Aleksandrovcu ako nas bude bilo vise.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa da ali ne moze tako opusteno. mi zakupljujemo ceo kompleks, moramo biti precizni. 

 

inace se slazem da bi petak vece trebalo da bude vreme okupljanja da bi iskoristili celu subotu i pola nedelje. nije tu samo hifa opcija, kraj je odlican za razne druge uzitke.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto šta ti je život... Sledeći vikend (18.) nema šanse da mrdam, ćeri je godišnji koncert. Posle toga pojma nemam. Al' vi se skupljajte pa kud svi turci... Mujo se trenutačno samo nada...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

opet je glavna tema kad-ko-ne-može, teško ćemo se mi ovako organizirati!

dajte da se vratimo na početak, da administrator organizuje onaj andrak tipa internet-glasanja sa anketom tipa "da li bi išo?" "u kom mesecu bi išo?" ili štatijaznam...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...