Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016


stein

Preporučeni Komentari

Što se mene tiče, ako bi se pomerilo za nedelju dana (pošto to neko pominje) dolazim sigurno, ovako, ne dolazim sigurno...

Elem, da se u ovoj ili novoj temi izjasne svi kad su slobodni pa ko što neko reče da napravimo excel fajl, evo ja ću to da odradim ako se slažete? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd, molim te. Mene upiši, i zacrveni polja od 23.07. do 04.08. Ostali su mi vikendi izvodljivi.  Uradio bih ja to da umem da se snađem u ovom OO Calc-u... Poslednji put sam znao šta radim u MSO 97/98...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, progster said:

Znači samo vikende da beležim ili sve dane? Koliko je verovatno da će biti radnim danom okupljanje?
Ajde ostali...

Beleži kako god ko od zainteresovanih kaže. Daklem, ako kažemo da zelenim obeležiš ćelije kada neko može a crvenim sva ostala polja ili onaj raspon datuma za koje neko kaže da nikako ne može, na kraju će se dobiti neka šara/kolona gde bi onaj vikend kada najviše zainteresovanih članova nema crveno na datumu (tj ne može) bio odabran da bude datum okupljanja. Mislim da je to onda vizualno najlakše nabosti. Da li ćeš slagati dan za danom ili samo datume koji su subota i nedelja, meni svejedno. Kako ti je lakše.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Zflazar said:

zflazar:

ne mogu 15.07-31.07 ostali deo godine mogu da izmajmunišem vikend.

...ej da li neko zna kad je hifi expo 2016 u Sofiji pa da spojimo NišBal i Expo?

mislim da je negde u novembru

i ja sam za bugarsku zainteresovan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sofija bila 2015 u novembru, računam da ako/kad bi bilo i ove godine Expo u Sofiji da napravimo ultimativnu Južnu Turneju sa biatlonom Niš DIY-Sofija HighEnd etapama, pa ko preživi pričaće???

naravno nemam ništa protiv ni lakog alkoholnog petinga u Vajdaság u periodu 10-15 july...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...dočekamo Ninju na erportu, odvedemo ga da opere noge u anubisovom lavoru, zatim ga skuvamo u kotliću u Bečkereku u koji nije upao kao mali ne-svojom-krivicom, zatim ga sa etnosalaša Trofej smestimo na tajnu lokaciju na Majkinom Salašu i onda ga preuzima SuperŠtajn i vodi ga na factory tour u Elektrostatičku Dolinu Gdin Mikovića vozeći ga u gepeku trajka a nas, domaće upregne ko marvu điiii zmaju!!! A, šta kažete?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, Zflazar said:

...dočekamo Ninju na erportu, odvedemo ga da opere noge u anubisovom lavoru, zatim ga skuvamo u kotliću u Bečkereku u koji nije upao kao mali ne-svojom-krivicom, zatim ga sa etnosalaša Trofej smestimo na tajnu lokaciju na Majkinom Salašu i onda ga preuzima SuperŠtajn i vodi ga na factory tour u Elektrostatičku Dolinu Gdin Mikovića vozeći ga u gepeku trajka a nas, domaće upregne ko marvu điiii zmaju!!! A, šta kažete?

Hm, i tebi doktorica prepisala Elicea...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...