Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016


stein

Preporučeni Komentari

2 hours ago, skrstic said:

3-4, 10-11, 17-18, 24-25 su vikendi u junu. Prvi vikend je isuviše blizu. Ajde 10 i 11 jun. Jeste kraj školske godine ali...

Izvinjavam se. Greška. Dodati 1 dan. 4-5, 11-12, 18-19, 25-26.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim da ćemo se oko datuma relativno lako sporazumeti, sad bi bilo odlično kad bi se javili svi (prvenstveno mislim ovde na skojevce koji su u ilegali) koji bi sigurno/možda/eventualno/verovatno došli. Više zbog broja mudrijeh glava no zbog poimeničnog prozivanja. Naravno, prelomiti da li da se izlomatam oko mesta/smeštaja itd ili da se toga neko primi u svom okružju...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto pre, to bolje. 10 Juni bi bio OK i za mene. Kasnije su vece sanse da zena bas tad "isplanira"godisnji, pa da gledam slike FAK-a s'dupetom na pesku sto mi se vec dva puta desilo...samo molim Boga da mi bas tih datuma ne priredi nesto neplanirano/nepredvidjeno, inace dolazim, gde god...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da se podsetimo : svi participanti placaju dogovorenu sumu , kao da spavaju onthefaceoftheplace,sto bi rekao Djura

cilj je da se pokrije zakup prostora i kreveta

svaki visak ide za provijant

 

moze li copy-paste-dodaj ime ?

1. zflazar 11-12. jun spava na Salašu, plaća

2. ZM 11-12. jun spava na Salašu, plaća

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. zflazar 11-12. jun spava na Salašu, plaća

2. ZM 11-12. jun spava na Salašu, plaća

3. stein 11-12. jun spava kod kuće, deli troškove sa svima ostalima. (nudim alternativni prostor za šatorovanje)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kao i prethodnih godina samo je želja neupitna, sve drugo je u zraku. Prevoz mi, od mog polazišta, opet izgleda kompliciran ali siguran sam da će kolege pomoći oko toga. Koliki je kapacitet te seoske kuće i postoje li još neki objekti u neposrednoj blizini? Pretraživao sam malo da vidim gdje je to a na Booking-u mi čak prikazuje da su rasprodani na 11.-12.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. zflazar 11-12. jun spava na Salašu, plaća

2. ZM 11-12. jun spava na Salašu, plaća

3. stein 11-12. jun spava kod kuće, deli troškove sa svima ostalima. (nudim alternativni prostor za šatorovanje)

4.2a3 11-12 jun dolazi ne spava placa ko da spava ako treba nekom sator mogu i to da ponesem 2 komada.Blizina i moje vikendice na Tisi moze 8 coveki da spavaju pa sutra da se vratimo za salas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. zflazar 11-12. jun spava na Salašu, plaća

2. ZM 11-12. jun spava na Salašu, plaća

3. stein 11-12. jun spava kod kuće, deli troškove sa svima ostalima. (nudim alternativni prostor za šatorovanje)

4.2a3 11-12 jun dolazi ne spava placa ko da spava ako treba nekom sator mogu i to da ponesem 2 komada.Blizina i moje vikendice na Tisi moze 8 coveki da spavaju pa sutra da se vratimo za salas.

5. silentbob 11-12. jun spava na Salašu, plaća (nudi prevoz bg.zarkovo - salas i nazad za 3 osobe standardnih gabarita)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...nešto nije navala, da li je u pitanju Last Minute taktika ili da se reorganizujemo pa napravimo bal u steinovom yetiju, taman stanemo nas petero...

Platimo kotizaciju po crvenu i za te pare stein kupi dizel i vozi nas 8000 krugova oko zoo vrta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Još se nije ni pojavila neka konkretna informacija. Datum tako-tako ali ja sam postavio par pitanja i oko kapaciteta smještaja i zauzetosti. Zbog nedostatka informacija se nisam pisao na spisak jer mi je malo složenije isplanirati. Ne znam da li se i ko prihvatio organizacije ali s ovakvim odazivom i ne može ništa da uradi. Kolega Vix je, ako sam dobro shvatio, izrazio želju da ga se stavi na spisak pa evo i njega i mene. Ako sam pogriješio izvinjavam se.

1. zflazar 11-12. jun spava na Salašu, plaća

2. ZM 11-12. jun spava na Salašu, plaća

3. stein 11-12. jun spava kod kuće, deli troškove sa svima ostalima. (nudim alternativni prostor za šatorovanje)

4.2a3 11-12 jun dolazi ne spava placa ko da spava ako treba nekom sator mogu i to da ponesem 2 komada.Blizina i moje vikendice na Tisi moze 8 coveki da spavaju pa sutra da se vratimo za salas.

5. silentbob 11-12. jun spava na Salašu, plaća (nudi prevoz bg.zarkovo - salas i nazad za 3 osobe standardnih gabarita)

6. Vix, 11-12. jun, vjerovatno spava u Subotici, ne na Salašu, plaća

7. kan042, 11-12. jun, plaća, vjerovatno dolazi, ovisno o poslu i prevozu. Spava gdje može ili mora.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izgleda da po prijavama nema vise zainteresovanih.Ili je mnogima daleko ili nema interesovanja ili treba promenuti lokaciju a i samu organizaciju.Do sada se samo Steinika prihvatio organizacije pa ko moze nek se izjasni.Auditorijume izjasni se za mesto i zelju okupljanja ili da se ne Fakujemo ove godine.:confused1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da datum i mesto nisu dobro odabrani a ni organizator. Ovako nema smisla jer onda to nije to. Možemo se skupiti al' "privatno" pa to zvati kako god hoćemo. Ajd da ostavimo da se vidi ali da se ne vezujemo izričito za 11-12. niti lokaciju...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...