Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016


stein

Preporučeni Komentari

8 minutes ago, silentbob said:

Jos uz samo fali da izvozimo/uvozimo diy uredjaje iz Srbije za EU, i ovako nas odrase sa carinama za delove :D

Ma kad budeš iznosio, neće naši ništa gledati, al' kad se budeš vraćao... Kada BI iznosio... Sreća pa laptopove, fotoaparate i takve stvari (u onim količinama koje se mogu smatrati ličnim vlasništvom) više niko ne zagleda... Bilo bi zanimljivo pojaviti se sa dva para elektrostatika od metar i po i četir' OB petnaestice na granici sa sve dva tries' kilaša od pojačala i džumbusom od kablova ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudi, pošto vi ne možete da se dogovorite, ja predlažem Woodstock u Kruševcu, multikulturalni festival sa par godina tradicije. Akustika je 100% prirodna, na otvorenom je, može živa muzika da se dovede to nije problem. Spavanje i smeštaj nisu nikakav problem, livada je velika, ima i šume za sve ostale fiziološke potrebe.:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Palić, Majkin salaš & Cvetni salaš + kamping opcija za ljubitelje iste sa zakupom celog Majkinog salaša zarad prezentacije uređaja, kolko se sećam imaju neku varijantu većeg hola ali treba proveriti nisam popio Tanakan i Prostamol tako da je gornja i donja glava još hipoksična ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iz licnog iskustva, najbolje je da taj/ti koji se prihvati/e organizacije oko svega toga biraju mjesto i sve oko toga. Uzme to podosta vremena a i nerava :)

 

Ovako se bacaju prijedlozi po cijeloj Srbiji a niko ne zeli da zasuce rukave i organizuje i dogovori sve sto je potrebno. Treba prvo dogovoriti koji termin, posle preliminaran broj pa onda mjesto.

Znaci ja sam za gdje god bude pod uslovom da se termin poklopi sa mojim odmorom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pošto se se Štajn navukao predlažem da mu se uvalimo svi tj ceo FAK kod nega. Ima veliki tavan za slušanje, dvorište za kotlić... Osećam da mu se kosa digla na glavi. ZEZAM se naravno. Nemo se ljutuš.
Što se tiče mesta prošle godine je Pčelcev drugar ponudio prostor na Zelenom Vecu. Mislite o tome. Meni odgovara bilo gde, samo da sam tu.

Da ponovim. Bolje ranije , Maj, ili kasnije, Septembar, zbog vrućine. Crko bre svake godine. Mogli bi i zomsko druženje.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se tiče Majkinog Salaša, tamo je ambijent (priroda) savršen, hrana je odlična a cene korektne. To iz ličnog iskustva jer nekad odemo onako familijarno, a nekad sa gostima da ih valjano ugostimo/nahranimo. Abraham jest legendaran ali su im i cene u poslednje vreme da se dooobro zapamti... Kako rekoh, ja mogu da se pomerim iz Subotice i neću da sugerišem da se druženje održi na Paliću, no nije mi teško da se malo rastrčim i onjušim, ispipam ali k'o što reče Ninja, uvelike pomaže neki okvirni datum i okvirni broj gostiju. Ako se budem lepo ponašao, možda mi dozvole da sačinim poneku sličku prostora i okolo, taman da eto, bude više od suvoparnog trabunjanja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hm, sad bi tu dobro "upao" neko ko je vešt sa tabelama da pravi crvene rubrike u zadatim poljima... Što se Zen-a i mene tiče, mi smo manje-više crveni na istom datumskom segmentu... Daklem, po vertikali imena potencijalnih učesnika a vodoravno dani u mesecu pa u datumima kada ta osoba nije evejlbl, crveno :)  Tamo gde se najviše zacrveni, besmisleno je. Tamo gde svima ili bar najvećoj većini zeleni, eto datuma za okupljanje. Ja mogu već od sledećeg vikenda, mada mislim da to neće da bude... Elem, ono vodoravno i uspravno može i kontra...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...