Jump to content

Recommended Posts

24 minutes ago, grau said:

konacno normalan gramofon, ima poklopac!

da znaš da si u pravu - gramofon koji liči na gramofon :)

4 minutes ago, Trotter said:

Jeste, bice normalan jos par dana dok mu ne stavi jos jednu rucku a mozda i dve.

jbg ne može, ima subšasiju :(

17 minutes ago, Trotter said:

Pa pojacajte bajanje a moze i da se montira na odvojenu bazu i da bidne duzine pola metra pa da prakticki strimujes sa glavudze te rucerde na udaljenu lokaciju nove udaljene baze. Posle to pravno zastitis i vise ne moras da beres visnje.

našlo bi se mesta i za treći gram :) čuo sam za hajp oko nekih idlera.. Linco i Gadnard, tako nekako menščini :)

4 minutes ago, grozni said:

Woland prema prvoj slici ( onoj sa dva gramofona i trafojci) i mojoj intuiciji prelazi u CM DJ-eve

kao ono skrečujem na Larsu Danielsonu :)

možda će nekome biti interesantni prvi utisci, prošlo je nekoliko sati, još samo rokenrol nisam pustio, ostalo sam manje-više izređao..

Konfiguracija: Stabi 1 - Bajadera - Stogi Ref (srebro i KLEI RCA) - BM Wood SL - BM PP1 - Impulsov Line - Babelfish J2 - MLTL Tann Gold.. kablovi FTA.. Zvučnica nije razrađena

za sada se vidi potencijal - sve je prisutno, rezolucija, širina, dubina, ima i detalja, imam osećaj da će to uskoro sasvim lepo da se poveže..

Drži se sjajno Stabi 1.. Sjajan gramofon, odlično projektovan sa minimumom delova.. ručica veoma precizna, stabilna.. odlična osnova čak i za dalje ulaganje u bolju zvučnicu i elektroniku (step up) bi se isplatilo.. veoma ga toplo preporučujem - zaista vredi i više nego što po oglasima traže za njega.