Jump to content

Recommended Posts

za sledeci put je zakazano preslusavanje celokupnog opusa ABB

u svetlu uporedjenja analog vs. digital

a onda to sve ponaosob na svakome SUT-u

:rofl:

Woodstock kod Wolija u dvoristu ..... Ninja i ja dolazimo s motori

ejbt.. a ja se trudio da pušćam što manje CMa (Grozni je prvi put umro zbog toga).. čak i pušćao i Hendriksa, doduše u PS izvođenju, ccc.. sledeći put ću da iznesem Glasovu Satyargraha (trostruki), Grozni će da dopela Sleep od Maxa Rihtera, a lično ću da vas dotučem Ligetijem :D

ja prijavljujem za sledeći put Miladoyka Youneed Bloodylon i Psohološko-propagandni komplet Ramba Amadeusa potonje zbog stvari Smrt Popa Mila Jovovića, em etno em progresivno!!!

jbg ponelo me :) da ste uzeli iglu (nudio na početku), bilo u šteku i Krimsona, Almana, Flojda, Cepelina.. kod juniora još i tvrđih stvari..

a nisu Rokeri - Cune je (tu je Grozni oživeo :) )

14 hours ago, Zflazar said:

momci, svakačast!

ja sam u BanjiZaNerotkinje, poneo svakakvu laku literaturu ali bez daha isčitavam iznova i iznova ilustrovani Žurnal Iz Vrbasa, pokušavam da dočaram sebi što bliže barem deo atmnosfere kod Wolanda :)

Deo zvuka mogu da zamislim a društvo koje je oko kamere zabeležilo je vrednije od svih tih sprava na gomili jer je doprinelo promociji koncepta gradnje vrhunskih audio sistema baziranih na znanju, iskustvu, ukusu i domaćoj pameti, dakle većini stvari koje su u poslednje vreme u debelom zapećku i koje je filozofija idiokratizma pokušala da uguši u novim naraštajima. Kao primer mogu da navedem i moj uzaludni pokušaj da sad na letovanju probam da kupim j e d a n jedini audio-magazin koji jednostavno nisam našao. Na policama zato ima dva hektara šarenih novina sa biografijama picopevaljki-u-nastavcima, kuvarica-baštovana, auto-magazina, lovačkoribolovačke periodike. Čak i dva magazina jedan posvećen automatskom oružju sa britanskim STEN-om na naslovnici a drugi koji se bavi noževima sa uporednim testom 6 brisa sa leptirastim mehanizmom... znači tu smo gde smo.

U kratkom vremenskom intervalu sam imao čast da budem gost kod Wolanda i Groznog, prosto ne znam da kažem gde mi je bilo lepše, oba sistema su strahovito dobra, slušljiva, nenametljiva, zaista ukazuju na dva cilja u koja vredi uciljati sva naša audio-oruđa pa i ako prođeš, da parafraziram Kolumbovu misiju otkrivanja kraćeg puta za Indiju tako da ciljaš Wolly-jev sistem a pogodiš Groznosistem, ili obrnuto, nisi se mnogo zajebao. Mož da piše i Mile, mož da piše i Hund, sve jedno.

Ninja mi je umakao ove godine, jbg zato je Ninja ali prvom prilikom ću ga bezecovati ranije :)

Zen dobio oklop za leđa pa ga ovom prilikom i javno zovem, kao i sve drage ljude bez izuzetka sa ovog summita da dotera leđa, što gornja što donja u Bečkerek da nastavimo druženje!

Živeli!

Zlatni zlatna si medalja :clapping::happy64::clapping:.

Mer ovo bidne najboljshi odgovor na temu ?