Jump to content

Woland


Woland

Preporučeni Komentari

3 hours ago, paja959 said:

pajz samo,sad puscaj rokenrol,dok je to sirovo jos..ja sam tako bio sa Ace SLMR na pocetku,nisam znao kud cu sa sobom od srece dok je bil sirovo tamo oko 20-30 sati svirke,i da ce mi trebati CD plejer od 5-10000 eura da parira tome,kad se razradilo,klecao sam na kolenima kod dealera Benz-a,da vrnemo to za bilo sta sto ima viska u radnji,samo da me lisi Sotone :diablo:..nakon toga je to cilemile,fini detalji,3D stage,al je ko krezubi dobeman za rokenrol

 

pa stogi reference je nesto drugo za MC u odnosu na labilni stogi S, drzi to za jaja glave koje sibaju pune energije nazad u rucku.

inace jel to fabricki BM, kakav sad pa MR dodatak?

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 minutes ago, grau said:

 

pa stogi reference je nesto drugo za MC u odnosu na labilni stogi S, drzi to za jaja glave koje sibaju pune energije nazad u rucku.

inace jel to fabricki BM, kakav sad pa MR dodatak?

 

 

pa naravno standardni,Ace je imao 7-8 varijacija pre te sa MR=micro ridge profilom..eto serijskog broja pa vidi dalje...

Ace.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, grau said:

ne znam ja za to, samo znam za BM ACE SL, tu sam imao tj jos uvek je imam

treba pogledati po internetu od kojeg serijskog broja pocinje MR profil kod serije S..svaki veci model od Ace-a je dobijao taj profil (dok su imali toga na stock-u)..sta je danas,pojma nemam..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...