Jump to content

Woland


Woland

Preporučeni Komentari

nnja upravlja brodom, brod upravlja Pumpkinom

e, mentalna sila bre

edit:

e qc ce ti dobijes kotlete sledeci put u Wolandland

nece ni da primirisis ako nastavis tako

a ja cu odem da se nas dve domacice druzimo, i samo ce se kezimo kako je i ninja trebao da dodje al' je dobio ostav

pa ce ti vidis kako je kad se zameris Influjenceru

:smesna: 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/4/2021 at 9:29 PM, Kuršum said:

Zanimljivo da niko ne reaguje na špicu emisije "Govori da bih te video". Mislio sam da samo ja još to slušam. Jedna od najboljih dokumentarnih emisija ikada. Desi mi se da u kolima počnem, pa ko lujka na parkingu sedim i slušam ili krenem ulicom, a na mobilom radio slušam, gledaju me prolaznici ko da sam poludeo. 

Neke stare epizode bih voleo ponovo da čujem, nažalost nema svih na netu. Ni na YT, ni na Planeti. Očigledno da je RTS-u radio zadnja rupa na svirali. Posebno dvojka. 

A špica je takođe genijalna sasvim. :)

Sjajan post. :thumbsup:

Ako mogu malo da se umesam apropo Radio Bgd2, moja omiljena emisija su " Kulturni krugovi ".

Naravno, Zikica i njegova "Neonska duga" su van konkurencije. 

Good Save The Radio Broadcasting. :worship:

( jbga, Revox A 76 mi u Knorr-u poodavno, srecom Keenwood KT-7500 pegla za sve pare. Naravoucenije : u hi fi liniji sve morate imati ono bar x2, do x 3 ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da ne zapostavimo i RBG 1, iako je to mainstream kanal, sa obiljem informative i političkih emisija, ipak je značajan deo programa posvećen kulturi, umetnosti, istoriji. Sa zadovoljstvom svakod radnog dana slušam u 20 sati "Kod dva bela goluba". Sjajna emisija. Pre bih potpisao diplomu nekome ko je četiri godine slušao tu emisiju, nego što idu na ove raznorazne sumnjive fakultete.

Zatim 'Gosti iz prošlosti", subotom u 13, "Zabavnik" nedeljom u 18, pa "Muzička pletenica" Nenada Kamidžorca u 14 sati nedeljom. Takođe neprevaziđeno "Vreme sporta i razonode" vikendom popodne, posebno nedeljom. 

Isto tako "Izvorišta" subotom od 11 sati, pa "Moja knjiga" petkom od 23 časa, "Šimike i šampite" kasno uveče subotom, koju je vodio nedavno preminuli Vojin Vojinović. 

Ima još toga....... odličan je RBG 1. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

nabavljen CD transport - Shigaraki klon.. uradio ga je Ferenc Lazar i on je (za sad) poslednji od nekoliko napravljenih

20210805_115830.thumb.jpg.3ff83d40607a0745d6d59e155de7074a.jpg

20210805_115839.thumb.jpg.e989f1c7078994ac77a061bfac862e7b.jpg

20210805_115818.thumb.jpg.1765c0dda8309966e0d6c88b9e54b0b1.jpg

20210805_115848.thumb.jpg.9fb4c32de89bb261374ca9efe1e7d79e.jpg

transport ima svoj daljinac i akrilni poklopac.. urađen je vrhunski, a i zvuk mu je takav - ubedljivo najanalogniji CD/transport koji sam imao priliku da čujem.. kućište mu je (tako sam izvoleo :) ) od tikovine, donja ploča od masivnog aluminijuma, gornja je kombinacija aluminijuma i akrila.. Spdif je na RCA konektoru

i, da: kupujem mrske vam CDove, plaćam malo ali gospodski :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...