Jump to content

Woland


Woland

Preporučeni Komentari

Woli, jel zna to sve još neko drugi da pouključuje i sluša muziku ili je to samo privilegija maestra-kreatora sistema[emoji4] (Vrač se ne računa)[emoji4].
Ako se dobro sećam i power dugme na BJ2 je na “posebnom” mestu[emoji4].
ma neće on to da uključuje, ni ploču da pusti, baca peglu kad vidi Tidal na remote tabletu.. ni ne sluša, slušo na osciloskopu pa se smorio [emoji3] samo sedi i zanoveta [emoji3]

a deca umeju dupale, ne interesuje ih šta čemu služi, samo krajnji rezultat što je veoma zdravo [emoji3]

ženski svet ne interesuju gramofoni: pipavo, osetljivo a i mora često da se ustaje.. muškinje su promiskuitetne [emoji846]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

možda će nekom biti od značaja: kutija za stepup je standardna Hammond, plastifikacija (hvala @dj.nik) urađena (odlična) u Galapagosu, za 3.6€ - poslao u petak oni odradili i poslali nazad u utorak.. boja je, bemliga srebrena neka [emoji846] imaju celokupnu RAAL paletu

43c4627b633325ff840504f429664884.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sledeci put, a kod tebe je uvek bilo narednog puta, kutija malo egzoticnija, bakar, mesing ili samo celik, tri pregrade, od toga dve su nosaci trafoa i trafoi ne vise spolja...to je neki specificni dizajn nekakvog prezentacionog, izlozbenog a relativno tehnicki nepovoljnog tipa

Spolja samo konektori

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, vladd said:

Sledeci put, a kod tebe je uvek bilo narednog puta, kutija malo egzoticnija, bakar, mesing ili samo celik, tri pregrade, od toga dve su nosaci trafoa i trafoi ne vise spolja...to je neki specificni dizajn nekakvog prezentacionog, izlozbenog a relativno tehnicki nepovoljnog tipa

Spolja samo konektori

imam ja i takvih, i aluminijumski blok od pešes kila.. išćefio sam se :P

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tube roling a pogotovu opamp roling, je tek početni stadijum ludila.. next level je MC + step up trafo igranka..

a, da bi se ludilo što bolje ostvarilo, potreban je odgovarajući alat..

sreća moja pa imam dobrog terapeuta koji mi pomaže da se ostvarim [emoji3]

nači, najnoviji uradak Vrač Labsa - Loading Hunter, ilitiga:

15b278ea38765e080fab388a9dbacfd7.jpg

divna tračkalica, sa dugmićima i trostepenim preklopnicima, obezbeđuje sate prčkanja, mincanja i finog brušenja

32d6c6827f16f073af2bf3dc4c6b3191.jpg

a za one koji bi mogli i znali bolje, evo i šema:

5d487f7d5c6f9fb51818504a2b7d7de5.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...