Jump to content

Woland


Woland

Preporučeni Komentari

na raspolaganju su sve fele Slagle AVCova , za isprobavanje

ja imam 200$ malce , Woli ima ove i ionaj od milion koraka sa Elna switchem

kako god da ih stakujes i sta god da je izvor, uvek bolje zvuce sa (postenim)* bufferom ispred .....

*znaci - krsteno napajanje i krstena implementacija samog buffera

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Zen Mod said:

kako god da ih stakujes i sta god da je izvor, uvek bolje zvuce sa (postenim)* bufferom ispred .....

*znaci - krsteno napajanje i krstena implementacija samog buffera

 

voleo bih ovo da cujem svojim usima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, Woland said:

@grau pojačanje je dvostepeno, master je levi a na desnom može još malo finije da se dotera jačina..

a, to oko svetogrđa - AVC svira bolje sa baferom - isprobao.. 

 

prilicno sam siguran da se onda imaju presloziti autotrafoi za finalni zakljucak.

 

heh koji sam debil i moj isto ima 5 preklopnika, izvinite za trol

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

safatale te godine :rofl: , pokazujes hronican zaboravak ........ na tu temu pricasmo ne jednom , tad i saznah da si negda imao Slagle AVC , ali si ga prodao jerbo nisi mogao da namikeris da ima zilu u sistemu

da ga bes , ne mozes ni da dobijes (potpunu) zilu ako nisu ispostovane impedanse (citaj-mooda prethodnog stepena)

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

OK OK samo mislim a a sa time se slazu i dave i jeffrey da je restacking prvi korak u usaglasavanju AVC sa ostatkom sistema

to se inace uklapa sa onim sto sam slusao, imao sam 3 sprave sa slagle AVC i slusao sam 2 nebojsine, ne rade sve isto. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
28 minutes ago, Woland said:

Koetsu Black se prošetao do Pešte i brzo se vratio.. bio živahan - poskakivao je.. verovatno se uplašio od Mešter Lasla pa se kod njega primirio.. još uvek je miran emoji3.png

7a41b67fdb5d4b3207ef586eb1fe9fa1.jpg
 

pravdu za Koetsu Black jadnicka :loleverybody:..i pricaj ?....men se vise svideo no paralelno pustan neki ne bas osnovni moidel SPU-a,na Ikeda ruckata na Miles KOB

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ milozvučno je to, maalčice zaslađeno, 1 na 1 sa SPU Royal gubi bitku ali veoma časno i sa malom razlikom (malo mrljavi u basu i gura sredinu malo neposrednije), normalnom čoveku ništa bolje ne treba [emoji3]

 

druga je to stvar posle retipa.. mnogo bolja stvar

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

48 minutes ago, Woland said:

^ milozvučno je to, maalčice zaslađeno, 1 na 1 sa SPU Royal gubi bitku ali veoma časno i sa malom razlikom (malo mrljavi u basu i gura sredinu malo neposrednije), normalnom čoveku ništa bolje ne treba emoji3.png

druga je to stvar posle retipa.. mnogo bolja stvar

to je to ...Koetsu malo topliji,ali finiji zvuk/milozvucniji,malo pada ekszenzija u visokim....SPU vise na prvu loptu,atraktivniji zvuk,malo izdignut bas+visoki naspram Black-a....taj (za moj ukus)"visak dubokih (iliti tonalno taj tip basa)",not my cup of tea...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, paja959 said:

to je to ...Koetsu malo topliji,ali finiji zvuk/milozvucniji,malo pada ekszenzija u visokim....SPU vise na prvu loptu,atraktivniji zvuk,malo izdignut bas+visoki naspram Black-a....taj (za moj ukus)"visak dubokih (iliti tonalno taj tip basa)",not my cup of tea...

Ne znamo koji je to SPU bio u pitanju, ali u slucaju Royal SPU vs. Black sve je bilo vrlo brzo jasno. 

Vise dileme je bilo sa LPS vs. Royal SPU, ali je to vec stvar prioriteta o samom utisku zvucne slike, poimanju sound-a. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

40 minutes ago, Woland said:

^ nema tu viška, al ajd dobro, proanaliziraćemo kod mene jednom - 1 na 1 promena zvučnice je na jedan klik emoji106.png

ma ok,i tu je bilo sve na jedan klik,jedina razlika je bila sto je Koetsu isao sa MC dela Manley Steelhead-a,dok SPU je bio neki Paravicini Head TX i MM deo Steelhead-a.........al nebitno,mene taj Koetsu Black :first:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

51 minutes ago, Doktor said:

Ne znamo koji je to SPU bio u pitanju, ali u slucaju Royal SPU vs. Black sve je bilo vrlo brzo jasno. 

Vise dileme je bilo sa LPS vs. Royal SPU, ali je to vec stvar prioriteta o samom utisku zvucne slike, poimanju sound-a. 

vidi sa tim LP's sam ja na Vi :ph34r::jump:..i ne verujem da je SPU tamo bio kategorija Royal-a,a i nesto se ne lomim da zapitkujem oko detalja vezanih za nju,bilo je ovde vec vracanja na N,nakon Meister Silver-a,tako ad acta.. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...