Jump to content

Woland


Woland

Preporučeni Komentari

ima Ajfelova prevodnica i u okolini Bečeja, bio vredan čovek :)

isto tako smo mi, vredni Zrenjaninci zahvaljujući idiotizmu vredno isekli i poslali u staro gvožđe 1969 Ajfelov most, simbol grada o kom je nastala i jedina autentična varoška pesma Četir' konja debela.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Eiffel_Bridge,_Zrenjanin

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 7/2/2017 at 9:47 AM, black coffe said:

Niko nije reko da dobar umjetnik mora nužno bit i dobar čovjek ( osoba ) ? . Obično ovi koje sam naveo si umisle da su Bogom dani pa ulaze u koje kakve "projekte" i tu se uglavnom izgube , kao i poziciju iz koje su svojim talentom i radom proizašli . Vrijeme je varijabla na koju ne računaju ? Al  ? ima tu i Balkanske lakomosti i sujete ? . Hvala im za dobro kaj su napravili , a za loše - sami su si krivi ? :)

Tacnije rekao je: F. W. Nietzsche :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

39 minutes ago, black coffe said:

E , a :) sve me strah pogledat iza sebe ? :)

Video sam ja odmah da si ti pravi, al' sad znam i zašto ;) ... ili jesi ili nisi, taki smo mi rođeni na taj dan :)

Eh što je bilo super u ona lepa vremena dok smo još bili jedna država, kad god sam se zatek'o na moru na taj dan, bila je fešta ... k'o mali sam mislio da je to sve zbog mene,  a kad sam malo poodrast'o, onda sam se samo malo 'určio zbog toga i vodio društvo na iće i piće ... koje je, naravno, bilo besplatno :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

 

odno :) Iron Pumpkin Bal/SE je posle više iteracija kompletno dovršen i doveden do svoje finalne verzije.. bez podilaženja, lažne skromnosti i foliranja mogu da kažem da sam veoma zadovoljan što sam i ja dao mali doprinos razvoju preampa.. u našim uslovima razvoj bilo čega je podvig, naročito kada to uradi jedan čovek.. proizvod je potpuno zaokružen, unikatan i veoma dobro zvuči, što je i najvažnije :)

 

 

krajnji rezultat je takav da ga se ne bi postidele firme koje su u samom vrhu hifi industrije..

 

 

uređaj je bešuman, kako na SE, tako i na Balansiranim ulazima, opreznost da možda pokupi nekakvo elektronsko smeće je bila bezrazložna. Balansirani deo mi zvuči veoma slično prethodnoj iteraciji, a SE je čini mi se dobio na dubini.. karakter je ostao isti, a 24 položaja su sasvim dovoljna za podešavanje glasnoće..

 

 

ostaje da se u narednim danima poigram gainom koji je sada na 6 db - značajno je glasniji na SE nego na Bal ulazima, i da pronađem dobitnu kombinaciju..

 

 

svakačas Zene i hvala :)

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...