Jump to content

Woland


Woland

Preporučeni Komentari

24 minutes ago, grau said:

konacno normalan gramofon, ima poklopac!

 

da znaš da si u pravu - gramofon koji liči na gramofon :)

4 minutes ago, Trotter said:

Jeste, bice normalan jos par dana dok mu ne stavi jos jednu rucku a mozda i dve.

jbg ne može, ima subšasiju :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, Trotter said:

Pa pojacajte bajanje a moze i da se montira na odvojenu bazu i da bidne duzine pola metra pa da prakticki strimujes sa glavudze te rucerde na udaljenu lokaciju nove udaljene baze. Posle to pravno zastitis i vise ne moras da beres visnje.

našlo bi se mesta i za treći gram :) čuo sam za hajp oko nekih idlera.. Linco i Gadnard, tako nekako menščini :)

4 minutes ago, grozni said:

Woland prema prvoj slici ( onoj sa dva gramofona i trafojci) i mojoj intuiciji prelazi u CM DJ-eve

kao ono skrečujem na Larsu Danielsonu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

možda će nekome biti interesantni prvi utisci, prošlo je nekoliko sati, još samo rokenrol nisam pustio, ostalo sam manje-više izređao..

Konfiguracija: Stabi 1 - Bajadera - Stogi Ref (srebro i KLEI RCA) - BM Wood SL - BM PP1 - Impulsov Line - Babelfish J2 - MLTL Tann Gold.. kablovi FTA.. Zvučnica nije razrađena

za sada se vidi potencijal - sve je prisutno, rezolucija, širina, dubina, ima i detalja, imam osećaj da će to uskoro sasvim lepo da se poveže..

Drži se sjajno Stabi 1.. Sjajan gramofon, odlično projektovan sa minimumom delova.. ručica veoma precizna, stabilna.. odlična osnova čak i za dalje ulaganje u bolju zvučnicu i elektroniku (step up) bi se isplatilo.. veoma ga toplo preporučujem - zaista vredi i više nego što po oglasima traže za njega.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, Woland said:

možda će nekome biti interesantni prvi utisci, prošlo je nekoliko sati, još samo rokenrol nisam pustio, ostalo sam manje-više izređao..

Konfiguracija: Stabi 1 - Bajadera - Stogi Ref (srebro i KLEI RCA) - BM Wood SL - BM PP1 - Impulsov Line - Babelfish J2 - MLTL Tann Gold.. kablovi FTA.. Zvučnica nije razrađena

za sada se vidi potencijal - sve je prisutno, rezolucija, širina, dubina, ima i detalja, imam osećaj da će to uskoro sasvim lepo da se poveže..

Drži se sjajno Stabi 1.. Sjajan gramofon, odlično projektovan sa minimumom delova.. ručica veoma precizna, stabilna.. odlična osnova čak i za dalje ulaganje u bolju zvučnicu i elektroniku (step up) bi se isplatilo.. veoma ga toplo preporučujem - zaista vredi i više nego što po oglasima traže za njega.

pajz samo,sad puscaj rokenrol,dok je to sirovo jos..ja sam tako bio sa Ace SLMR na pocetku,nisam znao kud cu sa sobom od srece dok je bil sirovo tamo oko 20-30 sati svirke,i da ce mi trebati CD plejer od 5-10000 eura da parira tome,kad se razradilo,klecao sam na kolenima kod dealera Benz-a,da vrnemo to za bilo sta sto ima viska u radnji,samo da me lisi Sotone :diablo:..nakon toga je to cilemile,fini detalji,3D stage,al je ko krezubi dobeman za rokenrol

:loleverybody:

inace lepo to izgleda :worship:..za petak a ponesem nekog G.Thorogood-a,Hooker-a za svaki slcaj ? :lol:..nemoj samo da treba da pustamo u pogon za transport spremljenu 126/SMEIII sa stop and go spremljenom Shure M95ED:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@paja959

Znam da imas, te ponesi i pod obavezno i ovo :

https://www.discogs.com/Mike-Bloomfield-Al-Kooper-Steve-Stills-Super-Session/master/73090

"Tihi ubica u pojam" mnogih MC zvucnica. :)

Upravo sam kod @Woland-a cuo ovaj LP u ponom sjaju preko Grado Silver ( ili bese Gold, 'ebemliga ? ) MI zvucnice svojevremeno.

Na Shure-u aka "shurki deve's petici " bi to trebalo da bude jos i ubitacnije. :guitarplayer:

 

ss1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...