Jump to content

Quad sistem - 1968 g.


Doktor

Preporučeni Komentari

7 minutes ago, Woland said:

pa nazire se kraj :) verujem da imaš nekakav sistem u vezi slaganja ploča koji pomaže u pronalaženju ploče.. meni se uvek nekako zagube, pa ih vidim sutra :)

Sistem - levo - Rock/progresiva/psihodelija - pa ka centru ide jazz - naravno desno su classic :)

Nego, ostace jos ploca i pored ovako sega-mega police . . .  . lepo onomad rece @ninja : ce pazarimo vajat u nekoj izbi, ali da ima si wi-fi, pace turimo sistem B/C and D i sve te ostale ploce za vikend kad' dodjemo na roshtilj, pivo i audio seansu.

Jbte, koja fikcija. :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Woland said:

jbg saznao post festum :(

Bro', prati od sad', . . .  prati, . . .  mogu ti samo reci da nisam ja jedini u toj akciji ( dabogda se obistinila, msm, ta akcija ). :)

Btw, cu pratim i ja . . .  bolje je to nego da "palimo" u shumu.

Lako nam dodje u posetu Maljen Boy. :D

Posle lagano i mi njemu uzvratimo - i tako u krug do oslobodjenja od okupacije. B)

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

. . . 

 

p11.jpg

p12.jpg

. . .  a za to vreme ja "terosishem" drugara, stolara . . .

 

gd2.jpg

Ene mi poslovne torbe, . . . . pa pravo s posla . . . . samo da se zna kol'ko sam vise pa spizdeo sbog svega toga. . . . a sutra debitujem ( ohhhhh . . . . ponovo ) sa dezurstvom . . . . prodana dusha, malomipara, etc . . . . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Zflazar said:

mnogozayebano dobre su ti te police :) 

jedva čekam da ploče zamene skoropraznu pivsku flašu!

Bozezdravlja, "punjenje" polica krece o'ma posle sutrasnjenocnog dezurstva. :)

Msm, hoce kcerka, . . . . hoce hanuma, . . . hoce kcerkin boy da pripomognu . . . . neka 'vala, neka ceka . . . . to cu sam raditi.

Decu saljem sutra u Blue Line po 20 m zv. ( TP ) kabla za iza police . . . 

http://www.blueline.rs/kontakt.html

Hvala @ManicP za expertizu i predlog za pocetak . . . . :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prvobitno je bilo da nove slike pakovanja ploca u novu policu posaljem drugarima mail linijom, odustao sam od toga iz jednostavnog razloga jer bih ovde ostao nedorecen.

Ubacilo se nekih 55-60% i polako ce ici dalje uz degustaciju direkt sa police. :)

po6.jpg

po7.jpg

po8.jpg

Jos uvek nepopunjeni cosak je namenjen vinilima sa klasicnom muzikom. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skinuta original, prapotopska Frace F-9 igla (klot crni baklet ). Bilo je i i vreme, iako je Danac to slusao zaista malo. :)

Metnula se glantz nova igla (providni zeleni shied ), na telo ove postojece i evo - nekih 6-5 sati, to se usvirava. 

In the meantime, a sada je i trenutak za reci, poristigla jos jedna kompletna, probana, i na moju srecu preseljena u licni rooster.

Njeno Velicanstvo  -  Grace F-9/E zvucnica :worship:

g2.jpg

g3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Vinili slozeni u policu. Recimo, jedno 85-90 % onako kako sam i zeleo.

Znaci, levo je moja zona interesovanja ( rock - svi oblici, sa narocitim osvrtom na psihodeliju i progersivu u periodu izmedju 1967-1973 god. sa odstupanjima + - 2 god. ).

Dole levo pa sve do sredine police su ex-Yu.

Centar je italijanski rock, progresiva, madjarski rock, da bi centralno desna vertikala bila napunjena sa ECM, Windham Hill, NARADA, American Grampophone, i sl.

Ostalo je jazz, uglavnom GRP, Columbia, Impulse etc.

Desna strana je klasika. 

Ono sto je u svemu tome najveci benefit je da mi je ostalo jos malko prostora ( ako apstrahujemo onih par 'iljada komada LP-a u bunkeru na terasi koja je zastakljena. :)

Krece se sa pakovanjem CD-a.

s1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...