Jump to content

Domaći proizvođači i tjuneri


dvv

Preporučeni Komentari

 

alati za obradu aluminijuma nemaju nikakav problem sa kako on kaze krzanjem , glupost , nego najcesce sa lepljenjem aluminijuma za celicni alat , nema on pojma sta prica ...

 

 

Alat se lepi iskljucivo zbog ljudske gluposti i nemara. Kada je procenat emulzije isuvise mali dolazi do korozije, a kad je veci od propisanog, dolazi do lepljenja. Fleke nastaju iskljucivo zbog obrade aluminijuma neodgovarajucim emulzijama..... NHF nemas ni ti mnogo pojma, al ajde.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Euro standard 5754

 

http://www.alcumetali.rs/aluminijum.php?cat=lim_AlMg3

http://www.astaco.rs/b2b/product_info.php?cPath=2_38_53&products_id=726

http://www.nissal.co.rs/noIntro.html

I sta god jos treba za petljanje oko aluminijuma kod NASEG,,, Nisala iz Nisa

 

Odlazak u Bec je upitna aktivnost.

Posto nema potrebe po pitanju aluminijuma, mozda je razlog pirkanje para preplacivanjem proizvoda?

 

To je poznat manir privrednika..kako se iznose devize iz zemlje. 

 

 

Pa sta sad, karan bi da gura kintu austrijancu, a mi da ga hvalimo kao naseg...neka ga beclije hvale.. :)

 

Mislim da je sve receno.. :)

O "nasoj pameti"... :)

Vlado, izvini ali gornji teks je očiglednojako ispod nivoa tvojih dosadašnjih dopisa. Tako gledano, "domaćI" DIYer realno ne postoji, jer svi delovi su mu iz uvoza napravljenog diljem belog sveta ali ni jedan odavde. Prema tome, svi domaći proizvođači su uvoznici i sklepatori, a onda isto to važi i za veliki deo američkih i drugih firmi, jer i one mahom koriste japanske delove, posebno poluprovodnika. Koliko delova unutar Siemens proizvoda, koji se slovi kao nemačka firma, je njihove proizvodnje? Ja ne znam, ali smem da se kladim da je minimalno ispod 50%

 

Razmisli. Osnovna logika DIY nije da sam napraviš poluprovodnike, otpronike i elektrolite, nego da uzmeš tuđe i povežeš ih tako da njihov zbir daje što više od prostoga sabiranja, odnosno da im ugradiš dodatnu vrednost.

 

I ti sigurno sve ovo dobro znaš - čemu onda prazne i besmislene poruke?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma jok, uglavnom usluge i tome slično, zove se D.I.A.S.P.O.R.A.   :guitarplayer:

 

Usluge i sl. u diaspori ? , cini mi se da neki  to zovu i gastarbaiterstvo ili tako nesto....

 

BTW , mislim da je ovaj spot  bio dosta popularan  tamo kod vas sirom diaspore , ali mozda i gresim ....

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Usluge i sl. u diaspori ? , cini mi se da neki  to zovu i gastarbaiterstvo ili tako nesto....

 

BTW , mislim da je ovaj spot  bio dosta popularan  tamo kod vas sirom diaspore , ali mozda i gresim ....

 

Jes vala bio, autohton i nemušt dok  AL PINKDJAZIRA nije u njemu prepoznala medijski zlatni rudnik, oduzeše nam najboljeg od nas što umede u jednoj rečenici da objasni suštinu. R.I.P. Ekreme 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pinco i ja radimo na jednom integrisanom pojačavaču koji će uskoro uzdrmati naše tržište, a možda i šire. Cenovno će biti veoma pristupačan, a nudiće daleko više. Držite nam palčeve  :good2: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pinco i ja radimo na jednom integrisanom pojačavaču koji će uskoro uzdrmati naše tržište, a možda i šire. Cenovno će biti veoma pristupačan, a nudiće daleko više. Držite nam palčeve  :good2:

:good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...